reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie zatrzymane

reklama
Cześć, u mnie też stwierdzono poronienie zatrzymane. Puste jajo płodowe. Najpierw lekarze kazali czekać na samoistne poronienie, jednak po prawie 4 tyg monitorowania sytuacji nic się nie działo, to dostalam skierowanie do szpitala.
W szpitalu zaproponowali tabletki, ale dali mi też wybór czy chce od razu zabieg, choć tego nie zalecają na początek.
Oczywiście wolałam pozostać jak najdłużej przy tabletkach.
W dzień przyjęcia dostałam 2 dawki cytotecu, przy podaniu 2 dawki od razu zaczął boleć mnie brzuch jak na @ i zaczęło się krwawienie. Po 2 h od rozpoczęcia krwawień i bóli zaczęły się skurcze i leciały skrzepy. Dali mi kubeczek żeby złapać "materiał". Po kilku godzinach skurcze ustały i zasnęłam. Kolejnego dnia na usg stwierdzili, że to co najważniejsze to wyleciało ale nadal za grube i nierówne endometrium więc dostałam kolejną dawkę tabletek. Ale krwawienia już praktycznie nie miałam wcale. W 3 dzień to samo, tabletki, i bez efektu.
W 4 dzień zdecydowali, że robimy zabieg, podobno wszystko ładnie zeszło w dół przy szyjce przez co zabieg trwał kilka minut i był "mało inwazyjny" gdyż lekarz nie musiał łyżeczkowac w głąb macicy.

Jakbym miała wybierać drugi raz, to też bym została przy tabletkach. Ból był znośny, jak zwykla @. Spodziewałam się, że będzie gorzej. Żadnych wymiotow, biegunek, dreszczy, gorączki nie miałam.
 
Cześć, niestety mnie także czeka jutro wizyta w szpitalu na indukcje poronienia. Miałam mieć to za sobą już w zeszły czwartek, jednak na IP przy badaniu wykryli akcje serca na niskim poziomie. We wtorek byłam na kontroli USG i już akcji serca nie było.
Obawiam się pobytu w szpitalu, traumy z dzieciństwa... Chciałabym aby wszystko poszło jak najszybciej i wrócić do domu...
 
Do góry