reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Dołączył(a)
12 Maj 2014
Postów
4
Witam. 3 tygodnie temu poronilam w 7 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial ze nie musze jechec do szpitala na zabieg czyszczenia. Jest mi bardrzo ciezko poniewaz mam juz synka i bylam przekonana ze jesli z nim ciaza brzebiegala prawidlowo to z nastepnym tez tak bedzie, tak ze bylam w wielkim szoku kiedy lekaz powiedzial mi ze poronilam.. Zastanawiam sie kiedy moge zaczac starania o natepna ciaze. Jesli ktos moze mi udzielic odpowiedzi to bylo by milo. Lekarz powiedzial ze po 3 miesiacach moge zaczac staranie, ale duzo czytalam o tym i zdania lekazy sa bardzo podzielone. Pozdrawiam
 
reklama
Jak nie było zabiegu i jesteś gotowa to właściwie można już po najbliższej miesiączce. Gdybyś miała zabieg to wtedy lepiej poczekać i dać czas organizmowi na regenerację.
 
Ja miałam samoistne poronienie pierwszej ciąży w 6 tygodniu ciąży. Lekarka na izbie przyjęć powiedziała mi, że wczesne poronienia są bardzo częste. Trafiłam z krwawieniem do szpitala, poroniłam w szpitalu. Na następne staranie musiałam czekać trzy miesiące. Lekarze mówili, że organizm musi odpocząć, bo nawet tak krótka ciąża jest obciążeniem dla organizmu. I po tym czasie zaszłam w ciążę. Życzę powodzenia w dalszych staraniach.
 
Ja stracilam samoistnie w 8 tygodniu ciaze blizniacza, bylo to w pod koniec lipca. Bylo mi ciezko, ale powiedzialam, mezowi albo teraz albo wcale i we wrzesniu ukazaly sie dwie kreski, ciaza z Livka byla bez problemowa. Ja slyszalam, ze po poronieniu samoistnym, organizm jest nastawiony na ciaze, dlatego latwiej jest kolejna ciaze (oczywiscie jezeli jest wszystko z zarodkiem w porzadku, tzn nie ma zadnych wad) utrzymac, jednak wiele tu zalezy od psychiki kobiety
 
Ostatnia edycja:
Ja stracilam swoje Maluszki dwa razy za pierwszym razem ciaze trojacza za drugim pojedyncza.Odstep miedzy ciazami byl dlugo.Przy drugiej ciazy mialam zabieg.Teraz dostalam zielone swiatlo po drugiej @ I czekam czy sie udalo.Mnie lekarka powiedziala ze jezeli moja psychika jest gotowa to moge sie juz starac
 
Dziekuje wam bardzo za odpowiedzi. Mam nadzieje ze nie bede czekac dlugo na nowego maluszka i ze wszystko sie uda :) Jerdnak poczekam jeszcze jakis miesiac zanim zaczniemy sie starac z mezem o malenstwo ;)
 
Ja poroniłam dwa razy, za pierwszym (6tc) po 2 miesiącach już byłam w następnej ciąży i donosiłam ją (a wtedy miałam zabieg). Drugi raz poroniłam też w 6tc i oczyściłam się sama a w następnym cyklu już byłam w ciąży - teraz jestem już w połowie;)
 
Po pierwsze bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Wiem co przechodzisz, bo sama mam podobne doswiadczenia. Moj lekarz dal nam zielone swiatlo po dwoch-trzech cyklach. Udalo sie w czwartym cyklu. Trzymam kciuki za szybkie pojawienie sie dwoch kreseczek. Tamtego dzieciecia nic i nikt ci nie zastapi, ale pomoze ci odnalezc choc czesciowo spokoj.
 
reklama
reklama
Do góry