reklama

Poronienie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Krysia22, 12 Maj 2014.

1. Krysia22

Krysia22 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. 3 tygodnie temu poronilam w 7 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial ze nie musze jechec do szpitala na zabieg czyszczenia. Jest mi bardrzo ciezko poniewaz mam juz synka i bylam przekonana ze jesli z nim ciaza brzebiegala prawidlowo to z nastepnym tez tak bedzie, tak ze bylam w wielkim szoku kiedy lekaz powiedzial mi ze poronilam.. Zastanawiam sie kiedy moge zaczac starania o natepna ciaze. Jesli ktos moze mi udzielic odpowiedzi to bylo by milo. Lekarz powiedzial ze po 3 miesiacach moge zaczac staranie, ale duzo czytalam o tym i zdania lekazy sa bardzo podzielone. Pozdrawiam

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Jak nie było zabiegu i jesteś gotowa to właściwie można już po najbliższej miesiączce. Gdybyś miała zabieg to wtedy lepiej poczekać i dać czas organizmowi na regenerację.

3. reklama
  4. wawka2013

wawka2013 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja miałam samoistne poronienie pierwszej ciąży w 6 tygodniu ciąży. Lekarka na izbie przyjęć powiedziała mi, że wczesne poronienia są bardzo częste. Trafiłam z krwawieniem do szpitala, poroniłam w szpitalu. Na następne staranie musiałam czekać trzy miesiące. Lekarze mówili, że organizm musi odpocząć, bo nawet tak krótka ciąża jest obciążeniem dla organizmu. I po tym czasie zaszłam w ciążę. Życzę powodzenia w dalszych staraniach.

5. marti_ka

marti_ka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja stracilam samoistnie w 8 tygodniu ciaze blizniacza, bylo to w pod koniec lipca. Bylo mi ciezko, ale powiedzialam, mezowi albo teraz albo wcale i we wrzesniu ukazaly sie dwie kreski, ciaza z Livka byla bez problemowa. Ja slyszalam, ze po poronieniu samoistnym, organizm jest nastawiony na ciaze, dlatego latwiej jest kolejna ciaze (oczywiscie jezeli jest wszystko z zarodkiem w porzadku, tzn nie ma zadnych wad) utrzymac, jednak wiele tu zalezy od psychiki kobiety

Ostatnia edycja: 13 Maj 2014
  6. Aschlee25

Aschlee25 Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja stracilam swoje Maluszki dwa razy za pierwszym razem ciaze trojacza za drugim pojedyncza.Odstep miedzy ciazami byl dlugo.Przy drugiej ciazy mialam zabieg.Teraz dostalam zielone swiatlo po drugiej @ I czekam czy sie udalo.Mnie lekarka powiedziala ze jezeli moja psychika jest gotowa to moge sie juz starac

7. Krysia22

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziekuje wam bardzo za odpowiedzi. Mam nadzieje ze nie bede czekac dlugo na nowego maluszka i ze wszystko sie uda :) Jerdnak poczekam jeszcze jakis miesiac zanim zaczniemy sie starac z mezem o malenstwo ;)

8. kotulcia

kotulcia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja poroniłam dwa razy, za pierwszym (6tc) po 2 miesiącach już byłam w następnej ciąży i donosiłam ją (a wtedy miałam zabieg). Drugi raz poroniłam też w 6tc i oczyściłam się sama a w następnym cyklu już byłam w ciąży - teraz jestem już w połowie;)

9. fionka84

fionka84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Po pierwsze bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Wiem co przechodzisz, bo sama mam podobne doswiadczenia. Moj lekarz dal nam zielone swiatlo po dwoch-trzech cyklach. Udalo sie w czwartym cyklu. Trzymam kciuki za szybkie pojawienie sie dwoch kreseczek. Tamtego dzieciecia nic i nikt ci nie zastapi, ale pomoze ci odnalezc choc czesciowo spokoj.

10. reklama
  11. Krysia22

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziekuje. Jestem dobrej mysli i tego sie trzymam.

Poleć forum