reklama

Poronienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez marysia1998, 23 Grudzień 2015.

1. marysia1998

marysia1998 Zaciekawiona BB

Niedawno rodziłam moją perełkę w 6 miesiącu musieli dać mu zastrzyk w serduszko aby przestało bić, ponieważ nie rozwijał mu się brzuszek i wszystkie wnętrzności miał na zewnątrz. Następnie miałam wykonany zabieg łyżeczkowania i mam pytanie kiedy będę mogła starać się o następne dziecko? Bardzo boję się że może powtórzyć się to przy następnym dziecku. :(

2. MisiowaMama27

MisiowaMama27 Początkująca w BB

Myślę, że tutaj nie dostaniesz dobrej odpowiedzi. Porozmawiaj o tym z ginekologiem. Musi sprawdzić w jakiej kondycji są twoje drogi rodne i jak tylko wszystko będzie dobrze, będziesz mogła starać się o kolejne dziecko. Z powodu łyżeczkowania nie będziesz miała takiego problemu jak z pierwszą ciążą. Tutaj była jakaś wada genetyczna. Trzymam za Ciebie kciuki.

http://alanex-radom.pl/kruszywo/

Ostatnia edycja: 16 Maj 2016
  3. reklama
  4. marysia1998

5. marysia1998

6. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

7. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

musisz pogadac na spokojnie z lekarzem, ja stracilam ciaze w 11 tygodniu i kazali mi czekac 3-4 miesiace na kolejne starania, ale co lekarz to inna opinia no i musi Cie lekarz zbadac, zobaczyc jak tam w srodku to wyglada, jak sie goi itd

Poleć forum