reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronilam, kolejne starania

Ni

Niestety dopiero na swieta jak sie uda. Bylismy dlugo w Pl w wakacje...bylam wtedy w ciazy :(
Teraz corka bedzie miec komunie za miesiac, skupiamy sie na tym, wiadomo goscie itd. Ja po cichu marze by do swiat udalo sie zajsc w ciaze..bym juz w Pl nie musiala robic badan...
Uda się, dobrze że masz teraz na czym skupić uwagę i tego się trzymaj, ale też nie rób sobie presji, że do świąt ma się udać. Właśnie ciężko wyluzować, ale jak będzie presja to wlaczyc się może jakaś cholerna blokada i będzie ciężej. Trzeba po prostu żyć życiem, a wtedy przyjdzie to samo. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale wiem że im większa presję sobie robiłam, tym gorzej to szło. Będzie dobrze 🥰
 
reklama
Tak klucz do sukcesu to 2 tygodnie odpoczynku, ja po 3 tygodniach dostałam zielone światło na snowboard, ale też nie miałam siły szaleć. Także odpoczywajcie o trzymam za was kciuki :*
 
jestem po 2 staracie w 5/6 tyg i po każdej gino kazała czekać 3 m-ce ze staraniami. Moim zdaniem to dobrze, bo mimo że szybko ciążę straciłam to czuję i widzę hormonalne wahania wciąc po miesiącu od poronienia, więc wolę na spokojnie do tego podejść plus zamierzam przeprowadzić trochę badań
 
Ciężko wyczuć kiedy najlepiej zacząć starania po łyżeczkowaniu. Ja miałam łyżeczkowanie w sierpniu po 2 poronieniu. W 8tc. serce przestało bić. Po 2 cyklach od łyżeczkowania dostaliśmy zielone światło i zaczęliśmy się starać- niestety nie udało się i dzisiaj mam 1 dc. Nie ma reguły kiedy jest dobry czas bo niektóre dziewczyny zachodzą w ciążę zaraz w 1 cyklu po łyżeczkowaniu i donoszą zdrową ciążę, inne zachodzą w 2 cyklu a jeszcze inne z 6 lub 7. Niby lekarze każą czekać 3-6 miesięcy od łyżeczkowania i dopiero wtedy można zacząć się starać ale uważam że to zależy kiedy tak naprawdę kobieta jest gotowa żeby zacząć na nowo- psychika ma tu ogromne znaczenie. Też bym chciała już być w ciąży ale niestety się nie udało i muszę nadal czekać. Trzeba myśleć pozytywnie.
 
Do góry