reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronilam... proszę o kilka słów.

Gabi12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2020
Postów
34
Witam. Poroniłam w 7 tygodniu, oczyscilam się bez zabiegu, po dwóch tyg.kontrolne USG i wszystko jest ok. Mamy odczekać dwa cykle i możemy znów rozpocząć starania. Zalecenia od dr.witaminy z kwasem foliowym i mam się zgłosić jak pojawia się dwie kreski na teście... Zastanawiam się czy to właściwe podejście dr.? Dodam że wcześniej przy staraniach brałam wg zaleceń dr m.in.aromek, clostilbegyt, ovitrelle, mensinorm , ogólnie stymulacja, a teraz po poronieniu zupełnie nic.
 
reklama
Może chodzi o to żeby spróbować naturalnie bo po poronieniu dużo kobiet zachodzi w ponowna ciążę bardzo szybko. Organizm jest rozkręcony, hormony poszły w górę więc życzę Ci żebyś szybko cieszyła się znów dwoma kreskami na teście
 
Witam. Poroniłam w 7 tygodniu, oczyscilam się bez zabiegu, po dwóch tyg.kontrolne USG i wszystko jest ok. Mamy odczekać dwa cykle i możemy znów rozpocząć starania. Zalecenia od dr.witaminy z kwasem foliowym i mam się zgłosić jak pojawia się dwie kreski na teście... Zastanawiam się czy to właściwe podejście dr.? Dodam że wcześniej przy staraniach brałam wg zaleceń dr m.in.aromek, clostilbegyt, ovitrelle, mensinorm , ogólnie stymulacja, a teraz po poronieniu zupełnie nic.
Bralam podobne leki tez przy stymulacji, zabieg mialam 14 wrzesnia i tez lekarz powiedzial, zeby teraz dzialac od razu samemu, jak za jakis czas nie wyjdzie, to mamy sie zglosic znowu na stymulacje. Tez bym nie czekala skoro jet wszytsko ok, moj gin tez tak powiedzial, u ktorego bylismy na stymulacji i monitoringach. Dzialac poki organizm dalej nabuzowany i podobno po lyzeczkownaiu tez macica jest drazniona i podobno latwiej zajsc.
 
reklama
Bralam podobne leki tez przy stymulacji, zabieg mialam 14 wrzesnia i tez lekarz powiedzial, zeby teraz dzialac od razu samemu, jak za jakis czas nie wyjdzie, to mamy sie zglosic znowu na stymulacje. Tez bym nie czekala skoro jet wszytsko ok, moj gin tez tak powiedzial, u ktorego bylismy na stymulacji i monitoringach. Dzialac poki organizm dalej nabuzowany i podobno po lyzeczkownaiu tez macica jest drazniona i podobno latwiej zajsc.
Dziękuję za odpowiedź. Ale chyba do pierwszej miesiączki i tak musimy odczekać
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Ale chyba do pierwszej miesiączki i tak musimy odczekać
Wazne jak sama sie czujesz i czy czujesz sie gotowa, ja czuje sie gotowa. Bardziej obawiam sie tego, ze moze byc znowu ciezko i moze bedzie potrzeba powrotu na stymulacje :( Ja jestem juz prawie dwa tyg po pierwszej @, ale dzis jakies mialam lekkie krwawienie i sie wystraszylam troche, ale dziewczyy z forum powiedzialy ze moze tak sie dziac.
 
Do góry