reklama

Porozmawiajmy o ciąży i wszystkim co z nią związane

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez dominika88, 5 Czerwiec 2008.

1. dominika88

dominika88 Gość

Witam serdecznie! Szukałam odpowiedniego wątku aby napisać o moim problemie ale niestety żaden z nich nie wydawał mi się odpowiedni. Chciałabym aby ktoś spróbował odpowiedzieć na moje pytanie. Jeśli spodziewałam się miesiączki 20 maja a współżyłam z chłopakiem 23 maja nie mając wciąż okresu to czy mogłam zajść w ciążę?? Do dzisiaj okresu nie mam... Za pomocne odpowiedzi z góry dziękuje:) Pozdrawiam:)

2. celinka83

celinka83 Mama Bartusia i Adasia

Zrób test ciążowy

3. reklama
  4. dominika88

dominika88 Gość

Zrobilam:) Wyszedl negatywny ale zaczynam sie juz zastanawiac czy nie wyszedl falszywie negatywny... Bo okresu wciaz nie mam i nic nie wskazuje na to zeby mial sie pojawic. Jak myslisz?? Czy gdybym byla w ciazy to test na pewno by to wykryl?? Pozdrawiam

5. FDrake

FDrake Zaangażowana w BB

dominika88 - najlepiejby było pokazać sie ginowi, bo być może to, że nie masz miesiączki związane jest z jakimś schorzeniem. Ciąża wyszłaby w teście- oczywiście jeśli był dobrze przeprowadzony. Jeśli wyszła ci tylko ta kreseczka oznaczona jako testowa to znaczy że nie jesteś w ciąży, ale jeśli ta która powinna wyjść jako "ciążowa" to źle był przeprowadzony test( albo np mógł być przeterminowany etc.) i trzebaby go powtórzyć za kilka dni.
    Trzymaj się :-)

6. dominika88

dominika88 Gość

Dzieki:) Przeprowadzony zostal na pewno prawidlowo. Poczekam jeszcze kilka dni a jak okres nie pojawi sie to pojde do gina:) Dzieki, pozdrawiam :)

7. Flexy

Flexy Czerwcowa mama 2008

Ja proponowałabym najpierw zrobić beta HCG (test ciążowy z krwi) który będzie na pewno wiarygodny :tak: bo gin może powiedzieć że jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć;-)

8. dominika88

dominika88 Gość

A jak pojde do ginekologa to on zrobi mi taki test czy sama moglabym cos takiego wykonac bo nie bardzo sie orientuje. Dziekuje za rade:)

9. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

dominika - do tego badania potrzebne jest pobranie krwi , także nie możesz go zrobić sama ...

10. reklama
  11. dominika88

dominika88 Gość

no tak... głupol ze mnie;) dzieki

12. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

wiesz co myśle że powinnaś jeszcze poczekać jak przestaniesz się denerwować to @ pewnie dostaniesz bo chyba bardzo nie chcesz byc w ciąży

Poleć forum