reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porozmawiajmy o ciąży i wszystkim co z nią związane

Wlasnie chodzi o to ze chcialabym byc:) To wszystko bylo takie nieplanowane i dlatego nie jestem pewna czy moglabym byc w ciazy ale bardzo cieszylabym sie gdyby okazalo sie ze jestem. Ja i moj narzeczony. Ale masz racje, lepiej nie podsycac emocji. Poczekam spokojnie kilka dni a jakbym ciagle nie miala okresu to wybiore sie do ginekologa. Dziekuje bardzo za rady:)
 
reklama
Dziś spotkało mnie coś dziwnego (a może nie dziwnego tylko po prostu coś czego nigdy wcześniej nie miałam)... Wypiłam lampkę wina i nie minęło 15 minut a mi zrobiło się strasznie słabo i niedobrze. Ścisnęło mnie pod piersiami i było mi duszno. Trwało to jakieś 15 minut. Chciało mi sie wymiotować ale ostatecznie poczułam się lepiej i skończyło sie bez wymiotów:) Proszę, napiszcie czy wam zdarzyło się coś podobnego i czy mogę to w jakiś sposób połączyć z podejrzeniem ciąży. (okres spóźnia mi się jakieś 20 dni) Z góry dziękuję:)
 
hmmm dominika ciężko powiedzieć teoretycznie po 20 dniach to nie ma jeszcze żadnych objawów takich widocznych ale powiem ci że jak ja byłam w ciązy może tak w 2 czy 3 tyg i nie wiedziałam o tym to miałam podobna przygodę strasznie niedobrze mi było po wypiciu wina i mdliło mnie bardzo to zdażyło sie tylko raz więc nie wiązałam tego z ciążą a jednak okazało się że jestem nie wiem czy to przypadek ...
a byłaś już u lekarza może spróbuj jeszcze raz test zrobić
 
No wlasnie bede powtarzac test w sobote. I wtedy bez wzgledu na to jaki wynik bede miala to w przyszlym tygodniu wybieram sie do lekarza. zestresowalam sie bo jeszcze nigdy nie czulam sie tak zle po 1 lampce wina. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)
 
reklama
Wykonalam test i ponownie pokazal ze nie jestem w ciazy... W przyszlym tygodniu wybieram sie do lekarza zeby sprawdzil wiec czy wszystko ze mna w porzadku. Pozdrawiam
 
Do góry