reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porozmawiajmy o ciąży i wszystkim co z nią związane

D

dominika88

Gość
Witam serdecznie! Szukałam odpowiedniego wątku aby napisać o moim problemie ale niestety żaden z nich nie wydawał mi się odpowiedni. Chciałabym aby ktoś spróbował odpowiedzieć na moje pytanie. Jeśli spodziewałam się miesiączki 20 maja a współżyłam z chłopakiem 23 maja nie mając wciąż okresu to czy mogłam zajść w ciążę?? Do dzisiaj okresu nie mam... Za pomocne odpowiedzi z góry dziękuje:) Pozdrawiam:)
 
reklama
Zrobilam:) Wyszedl negatywny ale zaczynam sie juz zastanawiac czy nie wyszedl falszywie negatywny... Bo okresu wciaz nie mam i nic nie wskazuje na to zeby mial sie pojawic. Jak myslisz?? Czy gdybym byla w ciazy to test na pewno by to wykryl?? Pozdrawiam
 
dominika88 - najlepiejby było pokazać sie ginowi, bo być może to, że nie masz miesiączki związane jest z jakimś schorzeniem. Ciąża wyszłaby w teście- oczywiście jeśli był dobrze przeprowadzony. Jeśli wyszła ci tylko ta kreseczka oznaczona jako testowa to znaczy że nie jesteś w ciąży, ale jeśli ta która powinna wyjść jako "ciążowa" to źle był przeprowadzony test( albo np mógł być przeterminowany etc.) i trzebaby go powtórzyć za kilka dni.
Trzymaj się :-)
 
Dzieki:) Przeprowadzony zostal na pewno prawidlowo. Poczekam jeszcze kilka dni a jak okres nie pojawi sie to pojde do gina:) Dzieki, pozdrawiam :)
 
Ja proponowałabym najpierw zrobić beta HCG (test ciążowy z krwi) który będzie na pewno wiarygodny :tak: bo gin może powiedzieć że jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć;-)
 
A jak pojde do ginekologa to on zrobi mi taki test czy sama moglabym cos takiego wykonac bo nie bardzo sie orientuje. Dziekuje za rade:)
 
reklama
wiesz co myśle że powinnaś jeszcze poczekać jak przestaniesz się denerwować to @ pewnie dostaniesz bo chyba bardzo nie chcesz byc w ciąży
 
Do góry