reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porozmawiajmy o szczepieniach ochronnych.

Wiktor był szczepiony skojarzonymi glaxosmithkline i Igor tez będzie takimi szczepiony, chodzi mi o te 5w1 :-) a na razie temat szczepień odwleczony, bo Igi chorutki. Najwcześniej 13 grudnia wypada nam bezpieczny termin.
 
reklama
Misia_q, a jak Wiktor znosił te skojarzone? Miał silne odczyny poszczepienne? Co zaobserwowałaś? I czy szłaś normalnym tokiem szczepień, czy coś udało Ci sie odwlec?
 
wszystko było ok, żadnych gorączek ani śladów po wkłuciu.
co do toku szczepień nie chciałam niczego odwlekać, tylko mieć to już za sobą i tak też się udało.
 
Malinois - GSK póki co nie odpisał, ja natomiast zaczęłam zastanawiać się nad Pentaximem zamiast Infanrixu-IPV+Hib. Wiele serii Infanrixu wstrzymano. Fakt, że kilka takich wstrzymać odkręcono (chyba 2 serie przywrócono do obrotu), ale jakiś taki niepokój został. Z Pentaximem chyba nie było żadnych jazd - a może się mylę?

Wyczytałam także, że MMR dobrze jest rozbić na raty, a jak nie, to zamienić na Priorix, po którym jest mniej odczynów poszczepiennych.
 
reklama
Macius był szczepiony ``5w 1 i Adas jak tylko dostaniemy pozwolenie bo narazie mamy zakaz to tez bedziemy szczepic ta szczepionka
 
Do góry