reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

porozumiewanie sie z dzieckiem

jagoda_84

mama kochana
Rozwiązania
0
Mam pytanie które samo w sobie jest troche dziwne, w jaki spsób porozumiewacie sie ze swoimi maluchami, słyszałam o bobomigach ale czy to może być skuteczne u 4 miesięcznych maluchów? bo ja narazie próbuje porozumiewac sie przez usmiech i dotyk ale chce spróbowc czegos nowego. prosze o pomoc

reklama

AbEjA

Mamy styczniowe 2007
Rozwiązania
0
ja mówię do Zuzki normalnie. Tyle, że bardzo dużo :-D :laugh2: :tak:
Może dzięki temu ona nawija w swoim własnym jezyku dwa rzy tyle co ja do niej :laugh2: a najlepiej porozumiewa się z zabawkami. Do nich nawijke strzela najdłuższą :-)

mika85

podwójna mama ;)
Miasto
Olkusz
Rozwiązania
0
my też gadamy normalnie do małej i też lubi sobie z nami pogadać po swojemu :-);-)

T

tynka

Gość
Ja tez mowie normlanie do coreczek :tak: Emilka ladnie mowi po swojemu i normlanie po naszemu najlepiej jej wychodzi nie :) no i przede wszystkim bardzo duzo rozumie co sie do niej mowi dzięki temu nam jest latwiej a natalka sobie obecnie grucha no i Emila podlapala " słowa " natalki i sama z nia rozmawia a wyglada to tak " Emilka choc pogadac z Natalka ........... Emilka przychodzi pochyla sie nad Natalka i mówi do niej " grrrrrrrrr " albo "giiiiiii" natalka zawsze sie do niej usmiecha a czasami nawet jej odpowie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
My tez normalnie do Roberta mowimy, a On odpowiada po swojemu. Ostatnio zaczyna rozmowy w trakcie jedzenia i takie jakies bulgotanie mu wychodzi. Juz staram sie na niego nie patrzec jak je, bo zaraz zaczyna cos gruchac, a boje sie, ze mi sie zakrztusi. :baffled:

mika85

podwójna mama ;)
Miasto
Olkusz
Rozwiązania
0
...Emila podlapala " słowa " natalki i sama z nia rozmawia a wyglada to tak " Emilka choc pogadac z Natalka ........... Emilka przychodzi pochyla sie nad Natalka i mówi do niej " grrrrrrrrr " albo "giiiiiii" natalka zawsze sie do niej usmiecha a czasami nawet jej odpowie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
no i jak tu nie chcieć mieć drugiej córeczki :-) hah ej normalnie tynka przez ciebie coraz bardziej mam ochotę już na drugie dziecko :-)

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Moja Sandrunia też rozmawia z Julcią :tak: która zawsze jej odpowiada jak nie słowem to uśmiechem:tak::-)

T

tynka

Gość
No to Mika na co czekasz przeciez wiesz jak to sie robi :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Powiem ci ze jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy z Natalka to sie zalamalam:zawstydzona/y: a teraz to bym jej za zadne skarby nikomu nie oddala:tak:

K

kasiulka0901

Gość
tez z Roszkiem po prostu rozmwiamy, obserwujemy reakcje itp.
A on często opowiada.:tak: ;-) :happy:
nie znam jakiejś innej metody prócz bobomigów...

reklama

karola2007

Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08
Rozwiązania
0
U NAS TO SAMO GADAMY NORMALNIE A ARYAN ODPOWIADA W SWOIM JEZYKU :-) A NAJLEPIEJ TO MU SIE Z MOJA BABCIA GADALO:tak: SZKODA ZE JEJ JUZ NIE MA:-( NO A JAK OGLADA BAJKE TO KRZYCZY AAAAAA AAAAAAA I TAK AZ MU SIE ZNUDZI:-D

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry