reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porozumiewanie sie z dzieckiem

Ja też gadam normalnie, choć czasem, jak Jeremi się rozgrucha po swojemu to mu wtóruję i ma z tego fest radochę :-p

a cio to bobomigi :baffled: :confused: :confused:
 
reklama
My też mówimy do Witka normalnie, czasem tylko próbujemy mówić do niego w jego języku, a on zaraz się rechocze do nas :tak::-D Tak jakby naśmiewał się z nas, ale zaraz gada sobie dalej :laugh2:
 
O bobomigach jest artykuł w majowej BABY OLIVIA. Macie do niego link.
Olivia Baby - Artyku� - Pogaw�dka z niemowlakiem
Jest to nic innego jak rozmawianie z dzieckiem językiem migowym. uczysz maluszka od 6 miesiąca pokazywać jakieś proste słowa np. jeść, pić, daj, miś itp. Ja to się trochę boje, że jakbym nauczyła go rozmawiać w ten sposób to nie chciałby normalnie gadać. Chociaż niby naukowcy twierdzą, że to tylko pomaga dzieciom w rozwijaniu mowy. No nie wiem sama. Co o tym myślicie?
hK8ip2.png
 
Mam pytanie które samo w sobie jest troche dziwne, w jaki spsób porozumiewacie sie ze swoimi maluchami, słyszałam o bobomigach ale czy to może być skuteczne u 4 miesięcznych maluchów? bo ja narazie próbuje porozumiewac sie przez usmiech i dotyk ale chce spróbowc czegos nowego. prosze o pomoc

czytalam o tyvh bobomigach i bardzo mnie to zainteresowalo ;-) probowalam nawet malego uczyc wolania cyc ale szybko spasowalam hehhe
 
A Aryan Od Paru Dni Zaniemowil:-( Ciagle Do Niego Gadam A On Nic Za To Zaczal Krzyczec Aaaaa Aaaaaa Aaaaa :-d
 
ja z oliwia gadam po polsku angielsku i w jej jezyku, odowiada mi szczegolnie kiedy do niej gugam gigam grucham bulgocze itd a widze ze teraz ona zaczyna nasladowac mnie bo porobuje mowic z zamknietymi ustamii wychodza jej ba bu p mmmm normalnie gadac zaczyna :p
 
Ja też planował gadać do Filipa po Polsku i Angielsku ale na planach się skończyło. :-)
karola2007 mój szkrab też coś ostatnio przestał gadać. Tylko ciągle pluje mi śliną. ;-)
 
reklama
A Antoś jak się wkurzy to krzyczy ne ne . Kilka razy udało mu się powiedzieć mama, szkoda że to tylko czysty przypadek :-D
 
Do góry