reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Portal dla Wrocławianek - jejmiasto

Temat na forum 'Ogłoszenia - Wrocław' rozpoczęty przez Go-sia, 14 Grudzień 2010.

 1. Go-sia

  Go-sia Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam!
  Będąc na macierzyńskim z pierwszym dzieckiem wpadłam na pomysł portalu dla Wrocławianek, takiego aby wszystkie potrzebne informacje mieć w jednym miejscu. Najbardziej zależało mi na opiniach innych Wrocławianek na temat różnych usług, typu: fryzjer, kosmetyczka, żłobek, szkoła jazdy, itp.
  Wiem, że to wszytko można znaleźć już sieci, ale trzeba się naszukać, a wiadomo, że przy dzieciach, to nie ma się za dużo czasu na googlanie;)
  Portal przy pomocy męża ostatecznie powstał (2 lata po pierwszym pomyśle;) Jednak mam dylemat jak zachęcić Wrocławianki, do dodawania opinii. Dlatego chciałabym Was tutaj zapytać, co by Was dziewczyny zachęciło?
   
 2. Felidae

  Felidae Mama_Misia

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  znajomość linku :-)?
  i promocja wg. mnie, bo ja pierwszy raz słyszę (czytam) o tym portalu :-)
   
 3. reklama
 4. Go-sia

  Go-sia Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Z szeroką reklamą, to chciałabym się wstrzymać do momentu, jak będzie więcej opinii dodanych. Dlatego dopytuję się, co by zachęciło do ich dodania:)
   
 5. castaway

  castaway Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej;)
  Mówisz,że z reklamą chcesz się wstrzymać. (Studiuję, a właściwie powoli kończę pr i trochę doswiadczenia już mam;) ). Błąd. Dobra reklama to podstawa i właściwie należy ją zacząć jak najwcześniej, nawet już przed rozruchem. Jak coś,to służę pomocą(w miarę możliwości oczywiście).
  Pozdrawiam;)
   

Poleć forum