reklama

Portret i nie tylko - czyli moje rysowanie :)

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez kasia-matiy, 27 Marzec 2013.

1. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Witam wszystkich serdecznie. Moją największą pasją (oczywiście oprócz bycia mamą :laugh2:) jest właśnie rysunek. Wykonuję głównie portrety ołówkiem - dla siebie, dla rodziny ... czasem na zamówienie. Oczywiście "mama" to praca na 3 etaty, ale jeszcze czasem znajdę czas na rysowanie. Ostatnio robiłam portret synka w prezencie dla mojej mamy, a teraz pracuję nad portretem ślubnym dla kuzyna. Wszystkich którzy chcieliby obejrzeć kilka moich prac zapraszam na bloga: Odbijam się ołówkiem w papierowym lustrze - bloog.pl . A może znajdą się też inne mamy rysowniczki? Albo malarki?
    Zdjęcie0372.jpg A to jest właśnie portret mojego synusia :)

Ostatnia edycja: 27 Marzec 2013
  2. remember.me

remember.me Fanka BB :)

Piekne! Ja bazgrole ale to raczej jest takie tylko dla mnie nie ma sie czym chwalic tym bardziej ze jakos nigdy z plastyki dobra nie bylam raczej na 3 i 4 lecialam wiec nigdy nawet nie myslalam zeby w tym kierunku cos ze soba robic. Jak czasem z nidow cos naszkicuje to tylko i wylacznie do mojej teczki albo przyklejone magnesem na lodowce haha ale Twoje rysunki wybitne! Gratuluje talentu i czekam z niecierpliwoscia na portret slubny nad ktorym pracujesz :tak:

3. reklama
  4. kasia-matiy

dziękuję bardzo, oczywiście zamieszczę jak tylko skończę :) a co do twoich rysunków, to rysowanie jest bardzo fajne i odprężające nawet jeśli nie jest jakieś rewelacyjne (a może jest tylko zbyt surowo siebie oceniasz?) ... przede wszystkim polecam malowanie farbami dla rozrywki, tego naprawdę nie trzeba umieć, malowanie ma przynosić radość z tworzenia i tyle, efekt nie jest istotny, może to być totalna abstrakcja :) a jakie dzieci potrafią stworzyć piękne malunki to szok! :) tylko czekam kiedy dam do ręki pędzel mojemu Natanielkowi :)

5. remember.me

remember.me Fanka BB :)

Ja nie oceniam siebie zbyt surowo. Noe mam pojecia jak powinnymbyc osadzone poszczegolne czesci twarzy rysowanie dloni to dla mnie abstrakcja dlatego glownie szkicuje twarze... Farbami tez sie czasami bawie haha faktycznie odpreza :)

Załączniki:

• image.jpg
      image.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,1 KB
      Wyświetleń:
      24
  6. kasia-matiy

zdecydowanie jesteś wobec siebie zbyt krytyczna !!! bardzo fajnie rysujesz, dużo lepiej niż normalnie większość ludzi :) wiedziałam że masz zmysł artystyczny jak robisz takie fotki ;) twarz ci wyszła bardzo dobrze i wszystko jest tam gdzie powinno być ;) ja czasem jak mam jakiś duży problem z umiejscowieniem elementów twarzy to korzystam z linijki ;)

7. kasia-matiy

witam ponownie :-)

tak jak obiecałam dołączam portret śluby kuzynostwa ;-) trochę późno ale zawsze ;-)

View attachment 581349

jak wam się podoba? tylko szczerze :-)

8. ksiezycowa

ksiezycowa Początkująca w BB

Piękny portret! Zazdroszczę Ci talentu :-) Chodziłaś kiedyś na zajęcia z rysunku czy jesteś samoukiem?

9. kasia-matiy

dziękuję :-) jestem samoukiem, chociaż wiele osób mówiło mi że powinnam po podstawówce wybrać szkołę o kierunku artystycznym, ale jakoś nigdy nie chciałam :-) rysuję od dziecka i w chwili obecnej chodzę na zajęcie z malarstwa i rysunku, ale w sumie po to żeby mieć taką chwilę gdy nikt mi nie przeszkadza w malowaniu no i oczywiście zawsze jestem otwarta na rady i pomoc ... miałam też już kilka wystaw w swoim życiu i jest to zawsze niezapomniane przeżycie :-)

Dziś pokażę wam portret córeczki znajomego

Zdjęcie0675.jpg

10. reklama
  11. NiePowiem

NiePowiem Zaciekawiona BB

Kiedyś uwielbiam rysować. Teraz będę rysować tylko z dzieckiem. :)

12. kasia-matiy

a dlaczego "tylko" ???

Poleć forum