reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porwano Madzię - w Sosnowcu.

Mam nadzieję że malutka szybko się odnajdzie... Nie wyobrażam sobie co przechodzą rodzice.... A co musi czuć tak kruszynka która nie rozumie czemu nie ma przy niej mamusi... Powiesiła bym za najczulsze miejsce
 
reklama
to straszne, taka śliczna dziewczynka:-( nie potrafie nawet myslec o tym co czują rodzice i jak się czuje taka kruszynka bez mamusi:-( mam nadzieję, ze ten koszmar szybko się skończy i Magda wróci do domu:*
 
Straszne:-:)-:)-:)-:)-( Myślami jestem z rodzicami Madzi nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czują:no: mam nadzieję że malutka się odnajdzie
 
Matko.... Popłakałam się...Co za bydlak!!!! Niech zgnije w piekle za to co zrobił!!!!!!!!!!!!! Niech malutka szybko się znajdzie i wraca do domciu do rodziców;*
 
brak slow na to,co sie stalo :no::-(..mam nadzieje,ze Malutka znajdzie sie szybko !!!:tak:
wrzucilam u siebie na fb ;-)
 
Mam nadzieję, że malutka odnajdzie się szybko - cała i zdrowa!!! Nie mogę myśleć o takich tragediach, bo to jest straszne!!! Niech odnajdą tego, który ją porwał i należycie ukarają!!!!!!!
 
ciekawe jak Madzia spędziła noc bez rodziców :-( a jak rdzice bez niej :-(
masakra.. jak mozna zrobic coś takiego..
mam nadzieję że policja odnajdzie dziewczynkę całą i zdrową :*
 
cały czas nie mogę przestać o tym myśleś...to niewyobrazalna tragiedia...czy juz nie mozna wyjść bezpiecznie z dzieckiem na spacer?! wczoraj gdy usłyszałam że za porwanie dziecka grożą jedynie 3 lata więzienia to zaczęłam żałowac ze nie istnieje u nas kara śmierci! byłaby ona najbardziej adekwatna do sytuacji.
 
reklama
Do góry