reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porządek

K

kasiulka0901

Gość
Mam kilka uwag i kilka próśb związanych z porządkiem na forum:cool:
  • bardzo często zdarza się, że wątek o jednym temacie w dodatku założony w dodatku przez tego samego użytkownika pojawia się w kilku pod forach ( czasami i o to mi chodzi całkowicie odległych tematycznie do tego wątku). Przydałoby się by moderatorzy wątki te łączyli lub usuwali bądź zamykali
  • potrzebny jest regulami forum na wierzchu, w miejscu widocznym
  • osobiście nie podoba mi się zakładanie wątków w kółoko o tej samej tematyce ( gdyż użytkownicy nie używają wyszukiwarki- to jednak jest moje prywatne odczucie;-))
  • system przyznawania banów, ostrzeżeń itp. jest żaden co generalnie wynika pewnie z braku regulaminu, a brak regulaminu to samowolka i brak czytelności na forum.
więc proszę o umieszczenie regulaminu w widocznym miejscu i jeśli można załatwienie sprawy klonów jjednego watku w wielu pod forach, jeśli mozna oczywiście.
 
reklama
Mam kilka uwag i kilka próśb związanych z porządkiem na forum:cool:
  • bardzo często zdarza się, że wątek o jednym temacie w dodatku założony w dodatku przez tego samego użytkownika pojawia się w kilku pod forach ( czasami i o to mi chodzi całkowicie odległych tematycznie do tego wątku). Przydałoby się by moderatorzy wątki te łączyli lub usuwali bądź zamykali
  • potrzebny jest regulami forum na wierzchu, w miejscu widocznym
  • osobiście nie podoba mi się zakładanie wątków w kółoko o tej samej tematyce ( gdyż użytkownicy nie używają wyszukiwarki- to jednak jest moje prywatne odczucie;-))
  • system przyznawania banów, ostrzeżeń itp. jest żaden co generalnie wynika pewnie z braku regulaminu, a brak regulaminu to samowolka i brak czytelności na forum.
więc proszę o umieszczenie regulaminu w widocznym miejscu i jeśli można załatwienie sprawy klonów jjednego watku w wielu pod forach, jeśli mozna oczywiście.


popieram!!!
 
1.za dużo wątków o podobnej tematyce
(przykład: staramy się i w nim za dużo wątków na temat starających się w 2010,2011,2012 itp..)
2.jak dla mnie za dużo stron jak na jeden wątek (co ileś stron mogłoby być na nowo a stare w archiwum) łatwiej i sprawniej przeglądac można wtedy nieprzeczytane strony.
3.funkcja cytowanie zaznaczonego tekstu by sie przydała
 
Taki bajzel, według mnie, bierze się z braku takiej wewnętrznej wyszukiwarki haseł.
O co chodzi? Szukam konkretnej informacji, do przekopania jest całe mnóstwo wątków, więc co robię? Idę na skróty i zakładam nowy wątek. Kolejna osoba szukająca tej samej informacji zakłada taki sam wątek, możliwe że w zupełnie innym miejscu, gdyż według niej zasadniejsze jest umieszczenie go właśnie w tym a nie innym miejscu.
Rozwiązaniem byłoby takie poręczne narzędzie jak wewnętrzna wyszukiwarka haseł ;-)
 
Do góry