reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Porządne buciki do 200 zł

amanda14

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej. Czy macie już doświadczenie z jakimiś konkretnym modelami bucików z których jesteście zadowolone? Zależy mi aby te buciki były porządne, najlepiej skórzane a nie te tanie szmaciaki. Dodam, że moja mała ma półtora roczku więc jest już aktywnym dzieckiem

reklama

Antossia

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
My kupujemy buty skórzane w CCC Lasocki. Są jak dla nas trwałe. :)

PerseaNigra

Fanka BB :)
Miasto
Czestochowa, Poland
Rozwiązania
7
A ja kupuję Emelki. Są polecane przez ortopedów i rehabilitantów. Koleżanki kupują z firmy Bartek i bardzo sobie chwalą. Jeszcze nie wypróbowałam

Rozwiązania
0
zastanawiam się co znaczą "porządne buty", mają starczyć na lata, jak w następnym sezonie buty będą już za małe? :)

zamiast konsumpcjonizmu upcycling i recycling - renowacja butów, przerabianie starych ubrań - daję rzeczom drugie życie :)

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Ryłko oczywiście dobra firma i polecam. Ale ja ostatnio przeglądajac w pracy pewien katalog księgowych natknęłam się na reklamę sklepu Bartek. I z opinii które tam przeczytała to podobno bardzo dobre buty. Zresztą moja przyjaciółka tez tam kupuje i jest naprawdę usatysfakcjonowana.

Rozwiązania
0
Dobre buty to skórzane buty, tanio można kupić w necie, w galeriach ceny są już jednak zawyżone.. Ale Ryłko również mogę polecić no i Badura ale tutaj ceny są już dość wysokie. Ja zawsze kupując buty kieruje się metoda FIFO to mi pomaga i dzięki temu nie kupuje rzeczy nie potrzebnych ;-)

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
A ja polecam takie sklepy jak Kazar, Badura, Wojas, z tych tańszych to CCC i Dahman ja zwykle tam kupuje buty dla siebie i córeczki. Wiem że dziecko szybko wyrasta z butów ale jeśli Cie stać to kupuj buty dobrej jakości najlepiej skórzane ponieważ oddziałuje to później na stopę, chyba nie chcesz aby twoje dziecko miało np. płaskostopie czy haluksy ? :/ Ja pracuje jako księgowa Wałbrzych wiec buty muszę mieć porządne.
Również kupuje w tych, ale najczęściej w CCC, mają naprawdę porządne te buty :)

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Szczerze mówiąc to zamiast na firmę i cenę powinnaś nastawić się na wygodę danych bucików, to jest przecież najważniejsze. Sama firma nie gwarantuje już znakomitej jakości.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
paulista Potrzebuję porady 5
M Roczniaki i dwulatki 3
P Zdrowie 1
A Niemowlaki 6

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry