reklama

Porządne buciki do 200 zł

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez amanda14, 20 Czerwiec 2016.

1. amanda14

amanda14 Zaciekawiona BB

Hej. Czy macie już doświadczenie z jakimiś konkretnym modelami bucików z których jesteście zadowolone? Zależy mi aby te buciki były porządne, najlepiej skórzane a nie te tanie szmaciaki. Dodam, że moja mała ma półtora roczku więc jest już aktywnym dzieckiem

2. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Zaraz pewnie napiszesz o Ryłko albo jakieś nowo założone konto napisze Ci, że te buty są świetne.

3. reklama
  4. Antossia

Antossia Zaangażowana w BB

My kupujemy buty skórzane w CCC Lasocki. Są jak dla nas trwałe. :)

5. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

A ja kupuję Emelki. Są polecane przez ortopedów i rehabilitantów. Koleżanki kupują z firmy Bartek i bardzo sobie chwalą. Jeszcze nie wypróbowałam

6. camille

camille Początkująca w BB

zastanawiam się co znaczą "porządne buty", mają starczyć na lata, jak w następnym sezonie buty będą już za małe? :)

zamiast konsumpcjonizmu upcycling i recycling - renowacja butów, przerabianie starych ubrań - daję rzeczom drugie życie :)

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2016
  7. złośka

złośka Fanka BB :)

Nie jestem za tym, by na buciki wydawać fortunę, dziecko i tak wyrośnie.

8. Agata49

Agata49 Początkująca w BB

Buty dla dziecka to ważna sprawa. W pepco można kupić buty za 30-50 zł. A jeśli by już chodziło to w Deichmannie Elefanteny skórzane za 120zł lub w H&M buty za 99zł. Niestety jak dziecko już zacznie chodzic to buty będą wydatkiem ok 100zł,bo muszą być dobre. Ja raz na kwartał wydaję na buty ok 500zł-kupuję po 3-4 pary. Moja koleżanka oszczędzała,to teraz wydaje ponad 200zł na głupie sandały bo muszą być ortopedyczne... Do tego rehabilitacja. Mówie to z własnego doświadczebia bo jestem mama , pracuje jako księgowa. Przemyślałam to i w sumie zaoszczędziłam i kasę i oszczędziłam dziecku bólu. Mam nadzieje że każdy kto to przeczyta nie popełni błedu mojej koleżanki . Pozdrawiam :)

Ostatnia edycja: 13 Wrzesień 2016
  9. thathi

thathi Zaciekawiona BB

200 zł to sporo jak na buciki dla dziecka które przecież ciągle rośnie. Ja ostatnio natknęłam się na ofertę ekoTuptusiów - bardzo sympatyczne buciki, skórzane. Cena zależy od rozmiaru, ale nie powinna przekroczyć 60 zł. Jak dla mnie to cena do przełknięcia, zważając że są antypoślizgowe i robione ręcznie. Można obejrzeć tu: Link do: Sklep internetowy z artykułami dla dzieci i matek | FIORINO

10. reklama
  11. karolCiak15

karolCiak15 Początkująca w BB

Ja swojemu dziecku kupowałam niedawno buty z firmy Ryłko. Myślę że każde z takiej lepszej firmy będą dobre. Mnie ostatnio buty dla mojego maluszka z firmy bartek poleciła moja Księgowa. z certyfikatem kupujesz z tej firmy buty wiec są naprawdę dobre. I w razie czego możesz spokojnie je zwrócić

12. marysienka345

marysienka345 Początkująca w BB

Ryłko oczywiście dobra firma i polecam. Ale ja ostatnio przeglądajac w pracy pewien katalog księgowych natknęłam się na reklamę sklepu Bartek. I z opinii które tam przeczytała to podobno bardzo dobre buty. Zresztą moja przyjaciółka tez tam kupuje i jest naprawdę usatysfakcjonowana.

Poleć forum