reklama

Porządne buciki do 200 zł

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez amanda14, 20 Czerwiec 2016.

1. amanda14

amanda14 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej. Czy macie już doświadczenie z jakimiś konkretnym modelami bucików z których jesteście zadowolone? Zależy mi aby te buciki były porządne, najlepiej skórzane a nie te tanie szmaciaki. Dodam, że moja mała ma półtora roczku więc jest już aktywnym dzieckiem

2. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    22
    Zaraz pewnie napiszesz o Ryłko albo jakieś nowo założone konto napisze Ci, że te buty są świetne.

3. reklama
  4. Antossia

Antossia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My kupujemy buty skórzane w CCC Lasocki. Są jak dla nas trwałe. :)

5. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    22
    A ja kupuję Emelki. Są polecane przez ortopedów i rehabilitantów. Koleżanki kupują z firmy Bartek i bardzo sobie chwalą. Jeszcze nie wypróbowałam

6. camille

camille

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zastanawiam się co znaczą "porządne buty", mają starczyć na lata, jak w następnym sezonie buty będą już za małe? :)

zamiast konsumpcjonizmu upcycling i recycling - renowacja butów, przerabianie starych ubrań - daję rzeczom drugie życie :)

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2016
  7. marysienka345

marysienka345

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ryłko oczywiście dobra firma i polecam. Ale ja ostatnio przeglądajac w pracy pewien katalog księgowych natknęłam się na reklamę sklepu Bartek. I z opinii które tam przeczytała to podobno bardzo dobre buty. Zresztą moja przyjaciółka tez tam kupuje i jest naprawdę usatysfakcjonowana.

8. Malgonia29

Malgonia29

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobre buty to skórzane buty, tanio można kupić w necie, w galeriach ceny są już jednak zawyżone.. Ale Ryłko również mogę polecić no i Badura ale tutaj ceny są już dość wysokie. Ja zawsze kupując buty kieruje się metoda FIFO to mi pomaga i dzięki temu nie kupuje rzeczy nie potrzebnych ;-)

Ostatnia edycja: 27 Październik 2016
  9. roris

roris

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Również kupuje w tych, ale najczęściej w CCC, mają naprawdę porządne te buty :)

10. reklama
  11. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze mówiąc to zamiast na firmę i cenę powinnaś nastawić się na wygodę danych bucików, to jest przecież najważniejsze. Sama firma nie gwarantuje już znakomitej jakości.

Poleć forum