reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porządne buciki do 200 zł

amanda14

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2016
Postów
61
Hej. Czy macie już doświadczenie z jakimiś konkretnym modelami bucików z których jesteście zadowolone? Zależy mi aby te buciki były porządne, najlepiej skórzane a nie te tanie szmaciaki. Dodam, że moja mała ma półtora roczku więc jest już aktywnym dzieckiem
 
reklama
zastanawiam się co znaczą "porządne buty", mają starczyć na lata, jak w następnym sezonie buty będą już za małe? :)

zamiast konsumpcjonizmu upcycling i recycling - renowacja butów, przerabianie starych ubrań - daję rzeczom drugie życie :)
 
Ostatnia edycja:
Ryłko oczywiście dobra firma i polecam. Ale ja ostatnio przeglądajac w pracy pewien katalog księgowych natknęłam się na reklamę sklepu Bartek. I z opinii które tam przeczytała to podobno bardzo dobre buty. Zresztą moja przyjaciółka tez tam kupuje i jest naprawdę usatysfakcjonowana.
 
Dobre buty to skórzane buty, tanio można kupić w necie, w galeriach ceny są już jednak zawyżone.. Ale Ryłko również mogę polecić no i Badura ale tutaj ceny są już dość wysokie. Ja zawsze kupując buty kieruje się metoda FIFO to mi pomaga i dzięki temu nie kupuje rzeczy nie potrzebnych ;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja polecam takie sklepy jak Kazar, Badura, Wojas, z tych tańszych to CCC i Dahman ja zwykle tam kupuje buty dla siebie i córeczki. Wiem że dziecko szybko wyrasta z butów ale jeśli Cie stać to kupuj buty dobrej jakości najlepiej skórzane ponieważ oddziałuje to później na stopę, chyba nie chcesz aby twoje dziecko miało np. płaskostopie czy haluksy ? :/ Ja pracuje jako księgowa Wałbrzych wiec buty muszę mieć porządne.
Również kupuje w tych, ale najczęściej w CCC, mają naprawdę porządne te buty :)
 
Szczerze mówiąc to zamiast na firmę i cenę powinnaś nastawić się na wygodę danych bucików, to jest przecież najważniejsze. Sama firma nie gwarantuje już znakomitej jakości.
 
reklama
Do góry