reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pościel do łóżeczka

reklama
Mam dwa komplety pościeli - jeden z allegro kilkunastuelementowy z baldachimem i drugi lniany firmy papillon-shop.pl. Byłam zadowolona z bawełnianego dopóki nie kupiłam lnianego - bardzo wysoka jakość, super tkanina, piekna ta pościel, szczerze polecam, w pokoju maleństwa prezentuje się świetnie, jest zarazem ozdobą.
 
Moim zdaniem teraz kiedy mamy jesień i noce będą coraz chłodniejsze,warto pomyślec o ciekawym zestawie bawełnianej pościeli do łóżeczka,jest wygodna i bardzo ciepła,u nas znajdziecie fajne zestawy:)
 
Ja osobiście polecam pościel w 100% wykonaną z bawełny, my mamy z firmy www.leabu.pl . Piękne ręczne wykonanie, polskie naturalne materiały. pościel jest dwustronna wiec jak nam się znudzi jedna strona można przekręcić na drugą. I z tego co wiem można uszyć u nich dowolny rozmiar pościeli na zamówienie i nie doliczają za to extra bo to na zamówienie tylko wyceniają względem zużytego materiału. wy mamy dwie pościele i jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
Co do pościeli bawełnianej to oczywiście pełna zgoda i również uważam,że to najlepszy wybór,jest miła w dotyku i fajnie,solidnie wykonana. Oprócz allegro można śmiał poszukać pościeli i akcesoriów do wyposażenia pokoju,łóżeczka naszego dziecka w dobrych sklepach internetowych.
 
polecam feretti, a potem jak podrosnie room99, najlepsze w swoim fachu, nie spotkałam bardziej miękkiej, dobrze piorącej się pościeli
 
@Elka34 my szyjemy pościel do łóżeczka, bawełna i Velvet. Piękne połączenie kolorystyczne i odpowiednie dla najmłodszych. Hipoalergiczne wypełnienie, 400g/m2 więc cieplutka ale nadal lekka. Oto kilka z modeli.
1512086052-e5a3fa6a4994344e-aaaaaa.jpeg

1512086064-80a6c1d94ebee42f-aaaaaa.jpeg

1512086085-58c4479a3c86785c-aaaaaa.jpeg

1512086123-25d65d18fef83f83-aaaaaa.jpeg

1512086109-f799792a91bccb05-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Na pewno nie polecam pościeli wykonanej ze sztucznych materiałów. Taka pościel nie jest zbyt zdrowa, niewygodnie się na niej śpi oraz nie przepuszcza wilgoci. Nie będzie odpowiednia dla malucha ....
Najlepsze sa pościele bawełniane albo z kory. Chociaż osobiscie jestem zdania, ze bawełna jest lepsza.
Link do: Pościel bawełniana klasyczna satynowa nowoczesna z zamkiem
Córka aktualnie śpi w takiej:
posciel-dla-dziecka.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry