reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiew z pochwy 23tc

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 393
Dzień dobry, jestem w 23tc, w posiewie z pochwy wyszedł dodatni gbs, a także poniższa andotacja. Czasem mam swędzenia w okolicy pochwy, lecz za każdym razem lekarz mówi, że w środku nie widać, aby było coś niepokojącego i nie zleca leczenia poza lactovaginalem. Czy poniższy wynik nie zagraża dziecku?
Wyhodowano dodatkowo florę saprofityczną
pochwy (Escherichia coli, Enterococcus
species) wzrost obfity +++.
Prawdopodobna kolonizacja błony śluzowej
pochwy. Nie wymaga leczenia antybiotykiem.
 
reklama
Witaj też miałam gbs dodatni to się nie leczy tylko przy porodzie podają Ci leki. Ja się bałam bo się naczytałam w necie i poprosiłam ginekologa o antybiotyk i brałam przez 1,5 tygodnia tylko mi gbs wyszedł dodatni w 34 tygodniu ciąży. Wybór chyba należy do Ciebie
 
Do góry