reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiłki 8 mc malucha

Muraski najwyzszy czas by sie uczyla jesc kawalki ja juz dawalam do raczki jak mala miala troche ponad 6mies.Musi sie nauczyc pewnie na poczatlu bedzie sie dlawic ale obserwuj i w razie co interweniuj.Ja daje jej normalnie pol banan do lapki albo makaron penne itp

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zazdroszczę.. Moja córka ma 7,5 miesiąca a oprócz owoców, kaszek, mleka, herbatek, wody, soków, chrupek i ciasteczek nic innego nie chcę jeść.. żadnej zupki, nic a nic :/
 
Dałam małej banana do łapki. Miękki, nieduży kawałek. Oczywiście cały czas byłam przy niej. No i niestety odgryzła chyba jakiś większy fragment bo zaczęła się krztusić i zwymiotowala. Wyglądało to niewesoło, prawie zawału dostałam.
 
Zazdroszczę.. Moja córka ma 7,5 miesiąca a oprócz owoców, kaszek, mleka, herbatek, wody, soków, chrupek i ciasteczek nic innego nie chcę jeść.. żadnej zupki, nic a nic :/
Moja jeszcze nie jadła chrupek i ciasteczek. A jakie chrupki jej dajesz? Tak do ręki dajesz ?
 
U nas kukurydziane byly hitem, w lidlu kupuhę "żyrafki" czy jakos.. Ciezko sie zadlawic bo sie od sliny rozpuszczaja.
 
Murasaki przecytaj sobie alantkowe blw na internecie. Ja ogólnie nie wprowadzam tylko jedzenia na zasadzie blw, ale elementy żywienia blw juz tak. I spróbuj na początek z chrupka i kukurydzianymi. My mamy beskidzkie ale nie wiem czy je wszędzie dostaniesz. Patrz po prostu na skład :)
 
A jakie pieczywo dla takiego malca? Białe czy może być np.chleb żytni na zakwasie? Mój za trzy skończy 7 miesięcy. Chrupki zjada, ale jak mu ugryzie kawałek (nie ma jeszcze zębów) to wypluwa...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry