reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiłki 8 mc malucha

Dławienie to jest normalny proces nauki gryzienia, mobilizuje odpowiednie mięśnie do pracy. Trzeba tylko interweniować kiedy dziecko już sobie rzeczywiście nie radzi. Ale z tym gryzieniem to u każdego dziecka inaczej wiec murasaki nie przejmuj się jeżeli Twoja mała się krztusi, tylko raz dziennie czy raz na 2 dni mimo wszystko staraj się jej podawać coś do chrupania. Zje to zje, nie to nie- nic na siłę :) Zuza ja bym nie dawała pelnoziarnistego tylko właśnie biale pieczywo (zresztą tak robię ). Ale do końca nie wiem czy pełnoziarniste można czy nie, ja daje białe bo łatwiej je pogrysc dziaselkami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muraski dokladnie tak jak Mary pisze musisz nauczyc moja bezzebna potrafi nawet z twarda bula poradzic a poczatki byly podobne.Dziecko ma prawo kaszlec itp tak sie po prostu uczy.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My ogólnie też. Jestem jednak ciekawa jak było w tym przypadku. Czy jeżeli od owoców to dlatego dzieciaczek teraz nie chce warzyw...
 
A powiedzcie mi jeszcze jak karmicie swoje maluchy: na kolanach, w krzesełkach czy bujaczkach?
 
reklama
Na grupie swiadoma mama jest fizjoterapeutka i mamy tez mowia ze jeśli dziecko nie siedzi to zeby karmić na kolanach i ze na czas posilku mozna sadzac.
Pozycja polezaca sprzyja zadlawieniu.
Ja karmliam w bujaku bo nie wiedziałam i na kolankach tez jak nie siedzial jeszcze. Potem krzesełko
 
Do góry