reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiłki,zakupy spożywcze,żywienie. PORADY I PRZEPISY

U

usunięty

Gość
To znowu ja😛 dziewczyny jak sobie radzicie z zakupami na kilka dni? Co kupujecie?
Gotujecie na bieżącą? Na dwa dni? Czy poprostu to co akurat macie w lodówce?
Podzielmy się rozwiązaniem na zakupy,pomysłami, przepisami oraz zdjęciami potraw (koniecznie przepis😂)
Ja dzisiaj gotuję fasolkę na dwa dni z tego przepisu Link do: Fasolka po bretońsku
Zakupy robię na kilka dni. Kupuję bułki mrożone do pieczenia(aby codziennie były świeże), oczywiście dużą ilość jajek,jogurty,pizze mrożone. W sumie takie produkty aby te kilka dni mogły poleżeć w lodówce 😉
Jak to wygląda u Was?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
Wczoraj miałam ryż z warzywami i zrobiłam nuggetsy z indyka. Zostało mi tego pokrojonego mięsa więc myślę zrobić lekki gulasz i placki ziemniaczane [emoji847]zobaczę czy nie pójdę na łatwiznę i oleje placki
A ja będę inna hehhh i zamiast zbilansowanego obiadu zrobię placki ziemniaczane [emoji23][emoji23] co będę wymyślać. Wczoraj były kotlety mielone,sos,ziemniaki + buraki, w niedzielę pałki w sosie serowym z groszkiem i marchewką to dzisiaj odmiana [emoji848][emoji849][emoji6]
 
A i chciałam powiedzieć, że Delicje z galaretką zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach 🙈
U mnie ostatnio królują ciasteczka verbena :p
1585061100998871969493.jpg
 
reklama
Do góry