reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poslanie corki do przedszkola - obawy

Mój syn tez idzie do przedszkola. Sąsiadka, która będzie jego opiekunką w przedszkolu powiedziała mi wprost nic jak na razie nie mówić o przedszkolu.
Kolejna rzecz, ona wychodzi po dzieci żeby matki nie stały i nie rozpaczaly ze dziecku krzywda się dzieje.
I stwierdziła, że nie posyłając go do przedszkola skrzywdze go, bo on musi być z rówieśnikami, musi się integrować żeby nie był aspoleczny.
A że trochę poplacze, trudno... to matka musi przetrwać. I to od matki zależy w jaki sposób dziecko będzie reagowalo na przedszkole.
Zgadzam się z Twoją sąsiadką z tą integracją i byciem aspołecznym. Ja swojego posłałam dopiero jako 5latka i mam teraz za swoje. Ma 7 lat i psycholodzy psychiatrzy bo dziecko nie umie się odnaleźć w grupie w ogóle. Teraz trzecie poślę najszybciej jak się da. Nie mam zamiaru ryzykować.
 
reklama
Zgadzam się z Twoją sąsiadką z tą integracją i byciem aspołecznym. Ja swojego posłałam dopiero jako 5latka i mam teraz za swoje. Ma 7 lat i psycholodzy psychiatrzy bo dziecko nie umie się odnaleźć w grupie w ogóle. Teraz trzecie poślę najszybciej jak się da. Nie mam zamiaru ryzykować.
Ups mój idzie jako 5 latek mam nadzieję ze się szybko odnajdzie
 
Ups mój idzie jako 5 latek mam nadzieję ze się szybko odnajdzie
Mój pierwszy rok był wycofany a roztania to była histeria mimo że ja tylko "buzi-pa". Potem do teraz pojawiły się jazdy aspołeczne. Od września idzie na grupę gdzie będzie się uczył postaw pro-społecznych. Także NIGDY WIĘCEJ.
 
Mój pierwszy rok był wycofany a roztania to była histeria mimo że ja tylko "buzi-pa". Potem do teraz pojawiły się jazdy aspołeczne. Od września idzie na grupę gdzie będzie się uczył postaw pro-społecznych. Także NIGDY WIĘCEJ.
To mnie nastraszylas teraz :(
 
reklama
@natala95 nie martw się na zapas bo dziecko dziecku nie równe i u Ciebie może roznie być. Ale ostatnio jak rozmawiałam z Panią przedskolanką którą będzie uczyć moją córkę to podobnie mówiła, że najlepiej już 3 latka posłać. Było to apropo dziewczynki 5 letniej którą właśnie też do przedszkola idzie i ma ogromne problemy z dyscypliną bo to tej pory pilnowali jej dziadkowie i na wiele rzeczy przymykali oko. Z drugiej strony dziewczynka jest bardzo towarzyska i w grupie odnalazła się od razu, niestety "rozwala" każde zajęcia.
 
reklama
Do góry