reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

postanowienia na 2007 rok :)

ja baardzo bym chciala jak już niejedna z Was
- schudnąć- oczywiście jak już szczęśliwie urodzę :tak: ale już tera przeginam ze słodyczami i musze to ukrócić
- przestać rozgrzebywać w kołko stare sprawy, ktore juz dawno powinnam olać
- mieć więcej cierpliwości do dzieci
- no i być lepsza troche dla męża ( tu też pasowałoby troche wiecej zaangarzowania w sprawach łóżkowych)
- no i powinnam bardziej o siebie dbać
 
reklama
Mamaoli: dbaj o siebie koniecznie dbaj.


MUSZĘPRZESTAĆ ŻREĆ W ILOŚCIACH ZASTRASZAJĄCYCH SŁODYCZE!!!!!!!!!!
 
ja też mam problem ze słodyczami .... ale odwrotny :no: :no: :no: wczoraj po wypiciu czekolady na gorąco myślałam, że zemdleję :sick:
nie jestem też w stanie zjeść całego batonika bo mi od razu słabo:no:

czy to coś z cukrem ??????????
po ciąży mi tak zostało, wcześniej objadałam się słodyczami :confused:

może powinnam coś sobie przebadać?????
 
Ja postanawiam:
* wreszcie zadbać o swój kręgosłup (rtg wkrótce)
* mniej się denerwować, a co z tego wynika mniej krzyczeć
* ...
 
*rzucic palenie
*sprawić spobie własny kąt
*uratować swój związek, który obecnie jest w kompletnej rozsypce
*zaliczyć II rok studiów
*więcej czasu poświęcać sobie, nie odmawiać sobie np kupna seksownej bielizny kosztem, kolejnej zabawki dla jagody( a ma ich miliony)
* schudnąć
*częściej się uśmiechać
 
hmm iwdze ze mamy bardzo mocne postanowienia. trzeba bedzie pod koniec roku zrobic bilans co udalo nam sie zrealizowac ;-) a mam nadzieje ze bedzie wszystko na plusie! :-)
 
moje postanowienia hmmm:
- schudnac, schudnac, schudnac!!!;
-nie wybuchac z byle powodu zloscia;
-nie przejmowac sie rzeczami na ktore nie mam wplywu (praca!!!);
-chodzic wczesniej spac;
-postarac sie o drugiego maluszka;
:-)
 
kelts moje postanowienia są bardzo podobne.
1. schudnąć ale do marca bo od kwietnia chcę mieć małego dzidzuśka w brzuszku
:)
 
reklama
Jak tak czytam te posty to aż człowiekowi micha się cieszy, ze tyle z nas chce mieć drugiego dzidziola i to juz w tak niedalekiej przyszłosci .Ja też bardzo chce tylko tym razem musimy poczekać żeby być już u siebie
 
Do góry