reklama

Postanowienie noworoczne: angielski!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez orelka, 28 Grudzień 2011.

 1. orelka

  orelka Zaciekawiona BB

  Wiem, że to pewnie tak samo nierealne jak wszystkie poprzednie postanowienia noworoczne, ale zamierzam wziąć się za angielski. Znacie jakieś miejsca w Wwa gdzie można zapisać się w okolicach nowego roku na semestr albo kurs? Nie wiem jak to dokładnie działa. Korki odpadają… mam złe skojarzenia :p
   
 2. fanta20062

  fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

  Orelka, polecam Ci SpeakUp :tak:. W wawie powinien być :tak:. Na początku sprawdzą jakie umiejętności posiadasz, a później dostosuję naukę do Ciebie :-).
   
 3. reklama
 4. marcysia834

  marcysia834 mamuska

  a nalepiej poszukać kursu Esol bardzo przydatny :) pozdrawiam
   
 5. eowyna

  eowyna Zaciekawiona BB

  Realność zależy od ciebie i twojego samozaparcia i zdolności. Zapisz się na zajęcia do szkoły językowej, bo to bardziej motywuje. Sama się nie nauczysz, bo przy dziecku rzucisz to zaraz ale jak zapłacisz za coś porządnego, to cię bardziej zmotywuje. Tak to działa :)
   
 6. Muffinka

  Muffinka Aktywna w BB

  Jakbym o sobie czytała hehe ;) Postanowiłam sobie że zajmując się dzieckiem troszkę się podszkolę, ale no raz że lenistwo a dwa że mały mi nie dawał. Później zapisałam się na kurs i to o wiele lepiej zadziałało.
   
 7. dzoan

  dzoan Zaciekawiona BB

  Jak płacisz to szkoda ci tego co wydałaś… Chociażby z tej przyczyny bardziej chce się chodzić na lekcje. A gdzie się uczyłaś?
   
 8. Muffinka

  Muffinka Aktywna w BB

  W Warszawie w Speak up. bardzo przyjazna szkółka. Nawet jak miałam jakąś pilną sprawę z dzieckiem to mogłam sobie przyjść na inną grupę i nie było peoblemu. Jak komuś często wyskakują takie nieprzewidziane rzeczy to dobrze się to sprawdza.
   
 9. tosziba

  tosziba Aktywna w BB

  postanowienie bardzo fajne. dobrze jakbys znalazla jakas anglojezyczna osobe i z nia ćwiczyla
   
 10. reklama
 11. basia_paw

  basia_paw Fanka BB :)

  Wiem jak to jest, jak się ma takie postanowienie to najlepiej od razu zapisać się na kurs, wpłacić kasę i jak już opadną nam chęci to mamy mobilizację w postaci niechęci do utraty kasy ;) ja tak zrobiłam ze speak upem :D
   
 12. basia_paw

  basia_paw Fanka BB :)

  Coś w tym jest, ja się jakoś nigdy nie mogłam zmusić do nauki a teraz jak płacę to jakoś się człowiek sam zmusza a potem jak już się wkręci to motywacja też już jest inna.
   

Poleć forum