reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)

Wow widze postepy...Moja Marysia za 2 dni bedzie miec 5miesiecy i:

1.wklada nozki do buzi
2.lapie zabaweczki i przezuca z raczki do raczki juz nimi tez rzuca.
3.sama sobie wklada smoczek do buzki
4.obraca sie z brzuszka na bok i na plecki:-D:-D:-D jak jest na brzuszku probuje raczkowac (jak jej postawie zabawke pelza)
5. czasem jak mowie do niej 'mama" mowi "ma ma"hehehe duzo gaworzy bardzo nawet spiewa czasem i smieje sie non stop czesto tez w glos
6.jak mowie do niej "ELA" co po grecku znaczy chodz wystawia raczki zebym ja wziela
7. tez chce jesc moj telefon
8. na swojej macie zrywa wszystkie zabawki i tez jak jakas jest daleko sama siega...

chyba wszystko generalnie silna jest...lekarz mowi zeszybko bedzie chodzic i juz prawie siada sama....oczywiscie kocha siedziec...szczegolnie u taty i ogladaja razem tv:rofl2::rofl2:hehehe....zabkow jeszcze nie mamy ponoc maja sie u nas opoznic...
 
reklama
Juleczka tez ma na koncie pare postepow:
- siadac probuje od ok 2 mca a teraz juz sama sie do polowy podniesie i tyrzeba pilnowac zeby nie spadla z bujaka:-p
- wszystko masowo laduje w buzce
- chwyta smoczek i probuje celowac,nie zawsze trafnie:-D
- przewraca sie na boczki ale na plecki z brzuszka jeszcze nie i na odwrot tez nie
- z drugiego konca pokoju otwiera buzke jak widzi ze wyjmuje cyca do karmienia:-D:-D:-D
- przepieknie smieje sie w glos
- juz od ok miesiaca nie tzreba wogole asekurowac glowki bo operuje nia idealnie,a to zasluga mojego starszego szatana bo Jula jest Weronika zafascynowana (i vice versa:tak:)i musi zawsze patrzec tam skad dobiega glos siostry
- gaworzy
chyba z tych wiekszych rzeczy to wzsystko narazie:-)
 
Witam Serdecznie Kochani :)
proszę piszcie co w ósmym miesiącu potrafią wasze skarby, bo ja sie ciągle stresuje że jeszcze czegoś nie robi a może powinna.
Moja Kasiulka :
- Ma 6 ząbków ale idą następne
- Potrafi sama siedzieć i stara się wspierać na rączce i próbuje sama siadać
- Jest bardzo sprawna manualnie
- Przybiera pozycje na czworakach i tak stoi ale nie raczkuje ( i to mnie trochę martwi) nie wstaje też ...
- Nie przesypia nocy :(:-(
- Ale jest strasznie radosnym promyczkiem :):-)
- Ślicznie potrafi się sobą zająć bawiąc sie np. klockami
czekam z niecierpliwością proszę chwalcie sie swoimi pociechami będzie to dla mnie bardzo wartościowe bo bedę wiedziała czy się niepokoić czy to normalne pozdrawiam serdecznie :):-)
 
Ziewek, Twoje maleństwo potrafi dużo więcej od mojej która już sama siedzi, ale tylko jak ją posadzę, sama to nawet nie próbuje, ząbka nie ma jeszcze ani jednego,kiedy trzymam ją za raczki próbuje sama stawać no i ślicznie gaworzy, najlepsze jest to że jak jest smutna to mówi mamama, a jak wesoła to tata, a co do nocy budzi się z rana (około6) i pije cyca, ale potem śpi do około11..
 
Olivierek 25.stycznia będzie miał 8 miesięcy:-)
-mamy 4 ząbki
-prawie sam siedzi
-sam stoi b.krotko ale stopi
-mówi baba
-wogóle nie płacze
-od jakiś 3 miesięcy sam pije z butelki
-przesypia noc wstaje ok 9-10
 
Confi.....popieram....
Mamusie ....ja mam blizniaczki i moge Was zapewnic ze gdybym porownywala je do siebie non stop to bym sie zalamala bo Alicja rozwija sie duzo szybciej od Ameli.....i co mam z tego powodu sie przylamywac...????
Kazde dziecko jest inne i kazde rozwija sie w swoim tempie..a my powinnysmy sie cieszyc z kazdego nowego osiagniecia...
 
heh po prostu mam pediatrę która ciągle mi przy każdej wizycie twierdzi że coś już powinna robić : stabilniej, szybciej albo się dziwi to jeszcze nie wstaje itp nie chodziło mi o porównywanie Confi tylko o wiedzę od mam które maja dziecko w podobnym wieku i tyle .....
 
heh po prostu mam pediatrę która ciągle mi przy każdej wizycie twierdzi że coś już powinna robić : stabilniej, szybciej albo się dziwi to jeszcze nie wstaje itp nie chodziło mi o porównywanie Confi tylko o wiedzę od mam które maja dziecko w podobnym wieku i tyle .....
nie rozumiem takiego popedzania, szczególnie w przypadku kiedy twoje dziecko jest doskonale rozwinięte jak na swój wiek. Zmień pediatre bo ten do którego chodzicie to ewidentnie idiota...
 
chyba macie racje dziewczyny czas poszukać innego pediatry... bo inaczej zeświruje i będę zamęczać siebie i innych dziękuje że mnie trochę naprostowałyście :) bo Kasiulka to rzeczywiście wyjątkowy dzidziuś :) pozdrawiam
 
reklama
Do góry