reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)))

reklama
Martynka umie sama napisać pierwszą literkę swojego imienia :-D pisze ją sama z pamięci. Paweł pokazał jej tylko raz i zapamiętała i teraz każdy rysunek podpisuje "M"
 
Asia moja tak jak wstała tak w puzzlach siedzi z przerwą na jedzenie:szok: dziś ułożyła SAMA puzzle z 80 szt i to z dość trudnym motywem bo kilka księzniczek, wszystkie stoją obok siebie w złotych sukienkach. No nie wierzę normalnie, aż pochwalić musiałam!
Te małe po 54 sztuk układa już błyskawicznie.:tak:
 
pomysł z literką super myśle ze Igi nie edzie miała problemu z "I" :-D

Dziunka wow 80 szt sporo...u NAs juz po mani puzzlowania...
 
dziunka no jestem pod wrażeniem! Martynka układa sama, ale te puzzle maxi 24 sztuki! i takie 30 sztuk. poza tym u nas , jak u Cleo, nie ma już takiego szału na puzzle ;-) aczkolwiek jak sobie o nich przypomni to poukłada wszystkie jakie ma w domu :-D
 
Martolinka my z tej mądrej myszy mamy Zuzię, Alicja bardzo ją lubi. Musze zerjnąć na tę drugą "Mam przyjaciela".
Gawit, super !! Moja Ala nie przejawia zainteresowania literkami ale ostatanio narysowała kwiatek dla babci i dziadka z okazji urodzin i podpisała się sama ALA !!!!!
Dziunka - wowo, podziwiam Asię, musi być niesamowicie cierpliwa i spostrzgawcza.. U nas był szał na puzzle, już nie pamiętam dokładnie kiedy :/, chyba z rok temu.. Ciekawa jestem czy wrócą jeszcze do łask.

Ala ostatanio wymyśliła czy może zaczerpnęła z przedszkola zabawę - ganiałyśmy sie po placu, ona mówiła stop i zadawała zagadkę. Pierwsza była "Co to jest, ma kły i mieszka w dżungli?", a druga "Co to jest, jest wstrętne, psuje zdrowie i babcia Ania to czasem często pali?" :-)
 
Agrafka bardzo mądre te zagadki:tak:jestem pod wrażeniem.
Dziunka naprawde ładnie Asi idzie:tak:Antek do 30 el.układa sam a przy wiekszej ilosci trzeba mu pomóc
 
Agrafka jest bardzo cierpliwa, wczoraj ją nakręciłam, ale po 3 minutach skończyła mi się pamięć :/ muszę zgrać zdjęcia i dziś spróbuję to uwiecznić żeby było na pamiątkę.
W tym pudełku są 4 różne obrazki, wybiera więc swoje puzzle i po kawałku dopasowuje, czasem jeden kawałek długo próbuje dopasować i wcale się nie stresuje! Ja jak się przyglądałam to już zestresowana byłam po kilku chwilach i chciałam jej pomóc, ale się powstrzymywałam, bo skoro to dla niej nie problem i radzi sobie sama mimo ze długo to trwa to się nie wtrącam.


A zabawa z zagadkami - super pytania mała zadaje :-) ja tak bawię się z Julią podczas spacerów, choć Asia próbuje ale czasem śmieszne pytania jej wychodzą :-D albo w grze "Zgadnij kto to?" są różne plansze i nawet jak zmienimy na sprzęty domowe to i tak pytanie zaczyna od "Czy Twoje zwierzę ma ...?" :-D
 
reklama
Agrafka masz bardzo mądrą córeczkę :-) serio jestem pod wrażeniem! niby nie przejawia zainteresowania literkami, a tu proszę ;-) no i te zagadki - super!
 
Do góry