reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Moja w domu chodzi bez pieluchy.W dzień śpi też bez niej.I wpadki nie było.Jednak na spacery i na noc zakładam.Zastanawiam sie jednak nad nocką bez,a z prześcieradłam (podkładem jak miałyśmy w szpitalach).Łóżko będzie suche jakby się nie udało.Nie wolno jednak dawac po 20 picia.
 
reklama
U nas z nocnikiem i wołaniem było super zanim Ola nie poszła do przedszkola. Muszę jej zakładać Pampersa bo Panie olewają sobie to, że dziecko woła siku a przecież maluchom trzeba pomóc w toalecie. Musze chyba poruszyć ten temat na zebrani w przedszkolu. Jak wracamy do domku to pielucha z tyłka i Ola robi siusiu i kupkę na nocniczek. Na noc nie zakładam jej pieluchy ale dwa razy w nocy wstaję (co 3-4 godziny) i wysadzam ją i jest ok. Na wyjścia z domu też nie zakładam pieluchy. Czasami jest wpadka ale wtedy mam coś na przebranie w mojej dużej torbie :blink:
 
Też się na tym zastanawiałam,eby na spacery jej nie zakładać.Boję się jednak takiej wpadki,a jest coraz zimniej.I może niebyc miejsca cieplejszego gdzie ją przebrać,a niechce żeby mi na ulicy świeciła z gołą pupą.
 
NikaMD pisze:
A mój maluch "trzaska" do pieluszki i już:-p:zawstydzona/y:
Co zrobić i tak go kocham, smrodek moj cudny :tak::-D

No ale Waszym maluchom wielkie gratulacje!!!!


Zuzia też. :-) Ale skoro tak lubi... ;-) Bronić Jej nie będę,ani zmuszać do czegokolwiek. :-) ;-)
Filip też . :-):tak: Czasami zdaży mu się zawołać ale tylko siku, i co zrobić? Nic przjdzie czas i na niego i też zmuszać nie będę.
 
a ja Wam powiem że Przemko pomimo że nawet w nocy już nie sikał jakiś czas do pieluchy to w zeszłym tygodniu mu się odmieniło i przez dwa dni sikał w gaty i dopiero wołał siku (na szczęście z kupą tak nie było) ale po tych dwóch dniach wszystko wróciło do normy na szczęście;-)
 
reklama
Do góry