reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
Ja tez sie pochwale na razie tak po cichutku ale jestem dobrej wiary- JASIO OD 3 DNI ZASYPIA WIECZOREM SAM- w koncuuuuu!!! Nie wiem czy pamietacie ale proby nauczenia samodzielnego zasypiania byly u nas totalnie nieskuteczne no i teraz w koncu Jas sam do tego dorosl-strasznie sie ciesze!!!
No i maly bardzo podskoczyl z mowa w obu jezykach-spiewa piosenki, mowi wierszyki, nawet kilka piosenek po angielsku umie i to wszystko w przeciagu miesiaca!
 
odswiezam watek, bo po prostu moja corcia mnie zastrzelila wczoraj swoim tekstem. Rozmazal mi sie tusz pod okiem, Pauli to zauwazyla, spojrzala na mnie badawczo i mowi: "oooo brud wychodzi" :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry