reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POSZŁA OLA DO PRZEDSZKOLA

makitoza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2005
Postów
548
Miasto
Górny Śląsk
Jutro debiut trzylatków. Pierwszy raz idą do przedszkola. I nie wiadomo kto bardziej zestresowany. Ja jestem bardzo, grupa liczna 29 dzieciaków. Ciekawe jak upłyną te pierwsze dni. Przedszkolanka radziła zostawiać maluchy bez łzawych długich pożegnań.

Zobaczymy jak to będzie jutro.
 
reklama
no i jak minął pierwszy dzień przedszkola martaglo ?
jak Igor zaczynał przedszkole też Panie radziły żeby pierwsze dni były bez pożegnań, bo wtedy dziecko bardzo się rozczula i jest gorzej dla wszystkich.
Najlepiej ponoć zostawić malucha i wyjść bez oglądania się za siebie
 
Pierwszego dnia córka wogóle nie chciała wrócić do domu nawet ubrała się w jakąś piżamę. Z płaczem zabrałam ją do domu bo nie chciała. Drugiego dnia również chętni pobiegła do sali nawet nie ma czasu się pożegnać. Wracała też niezbyt chętne. Zobaczymy co będzie dalej.....................
 
martaglo pisze:
Pierwszego dnia córka wogóle nie chciała wrócić do domu nawet ubrała się w jakąś piżamę. Z płaczem zabrałam ją do domu bo nie chciała. Drugiego dnia również chętni pobiegła do sali nawet nie ma czasu się pożegnać. Wracała też niezbyt chętne. Zobaczymy co będzie dalej.....................
Dzielniacha! To teraz będzie już dobrze.Chyba że nie będzie chciała wracać do domu ;D
 
Moje dziecko właśnie dzisiaj poszło po raz pierwszy do przedszkola...Z chęcią i radością!!!!
Na pytanie czy moge już iść odpowiedziała idź sobie na zakupy...
Chodze teraz z kąta w kąt i mnie nosi...

Powiedzcie, jak z waszymi dzieciaczkami, nadal chodzą chętnie? Radzą sobie?
Też tak to przeżywałyście?
 
Moja siedzi w domu czeka i czeka aż pójdzie nauczyła nas wszystkich zabaw. Uwielbia swoją panią i inne panie. dzieciaki zresztą też. Ma koleżankki i kolegów. Z tego co zauważyłam dobiera sobie bardzo fajne towarzystwo.
 
~~CZESC~~
MOJA CORCIA TEZ MA TAK NA IMIE
I DO PRZEDSZKOLA TEZ CHODZI....
A O TO JEJ ZDJ.
POZDRAWIAMY!
waszslub.php


lamlamtvi20030101_1_ALEKSANDRA.png
 
WitamMoja córcia bardzo chętnie chodzi do przedszkola (od września) ale niepokoi mnie fakt, że nie we wszystkich zajęciach chce uczestniczyć. Bardzo zależało mi na korektywie a ona odmawia, na angielski też nie ma ochoty. Panie nie chcą jej do niczego zmuszac, zresztą sama bym nie chciała. Mała potrafi być niezłym uparciuszkiem. Trochę boi się nowości ale nie zawsze tak reaguje. Pozdrawiam
 
NASZA OLCIA CHODZI OD WRZESNIA(2006) JEST BARDZO ZADOWOLONA,MY ZRESZTA TEZ!!!NAUCZYŁA SIE DUZO PIOSENEK WYSTEPUJE NA PRZEDSTAWIENIACH I CO NAJWAZNIEJSZE(JAK DO TEJ PORY)JUTRO MAJA BAL.(MOJA OLCIA STRASZNIE Z TEGO POWODU SIE CIESZY)ROBI LAURKI I TAKIE TAM.....
ZAPISALISMY JA ROK WCZESNIE DO ZUPEŁNIE INNEGO PRZEDSZKOLA NA WOLI(LEONARDA)I POWIEM SZCZERZE OGROMNA PORAZKA.WOGOLE NIE UMIELI SIE ZAJAC DZIECKIEM.OLA NA POCZATKU NIE MOGLA ZNALESC SOBIE MIEJSCA,POSZŁA PIERWSZY RAZ DO DUZEJ GRUPY DZIECI.A PANI JAK PANI,ZABARDZO NIE ZWRACAŁA UWAGI,NIE PODESZŁA I NIE SPYTALA SIE CO SIE DZIEJE DLACZEGO NIE CHCE SIE BAWIC ITD.TAM CHODZIŁA 2 MIES.DALEJ DALISMY SOBIE SPOKOJ.TO PRZEDSZKOLE DO KTOREGO UCZESZCZA DO TEJ PORY JEST O NIEBO LEPSZE.CHODZI Z WIELKA OCHOTA MA DUZO KOLEZANEK(UTRZYMUJEMY KONTAKTY Z MAMAMI POZA PRZEDSZKOLEM)WIEC JEST NAPRAWDE OK.PANIE SA BARDZO MOŁE ZNAJA NA WYLOT OLE I BARDZO JA LUBIA!!!!MAM NADZIEJE,ZE WY TEZ TAK MACIE~~~~
POZDRAWIAMY!!!

pticker1.php



suwaczki.php
 
reklama
Do góry