reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Poszukiwane dzieci (4-6mcy) do udziału w spocie kampanii społecznej 1%

Temat na forum 'Pytanie tygodnia' rozpoczęty przez kasiabaran, 19 Luty 2015.

 1. kasiabaran

  kasiabaran Początkująca w BB

  Drodzy rodzice,
  poszukujemy dzieciaczków, w wieku 4-6 mcy do udziału w spocie kampanii społecznej 1%.
  Jako agencja kreatywna - heart&brain (heart&brain - agencja reklamowa) współpracujemy z Fundacją Rodzin Preadopcyjnych, dla których to właśnie będziemy kręcić spot promujący roliczenie podatku właśnie dla podopiecznych z Fundacji. Więcej można poczytać tutaj: Adopcja dzieci - Fundacja Rodzin Adopcyjnych - Organizacja non-profit - Przekaż nam 1% swojego podatku! Uratuj życie dziecka.


  Do rzeczy: do udziału w spocie poszukujemy małych aktorów (wiek: 4-6 miesięcy), którzy dzięki swoim mamom będą rozśmieszani i będą wydawać z siebie uroczy śmiech.
  To wszystko. Wystarczy tylko rozśmieszyć swoje dzieciątko, a my to nakręcimy. I zmontujemy spot społeczny, który będzie robił dobrą robotę, dla dzieci, które naprawdę potrzebują pomocy.


  Szczegóły:
  Warszawa, 25.02 (środa), brak wynagrodzenia.
  Jeśli chcecie wiedzieć wiecej, zapraszam do kontaktu: kasia.baran@heartandbrain.pl; 667 337 189.
   
 2. reklama
 3. MaxNomy

  MaxNomy Gość

  Dobry post polecam Bardzo fajny wątek. Szukałem długo rozwiązania moich zagwostek i w końcu pomogliście. Dziękuję serdecznie!
   

Poleć forum