reklama

poszukiwany dobry dentysta do usunięcia zęba mlecznego /5/ z Krakowa

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez nikaww, 5 Luty 2015.

damianC
Najlepsza odpowiedź damianC, 14 Grudzień 2015
Hej . z tego co widze to wątek był troche temu założony . Ja jednak od siebie moge polecić dr Bartosza Cichonia w Krakowie . Konkretnie Stomatologie... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. nikaww

nikaww Początkująca w BB

witam. pilnie poszukuję dobrego dentysty, który dobrze usunie zęba mlecznego mojej córci. ząb musi być usunięty z powodu wady serca. nie zależy mi czy to na NFZ czy prywatnie zależy aby było dobrzei i bez bólu. zależy mi na opiniach ludzi, którzy usuwali zęby swoim szkrabom i dobrze to wspominają, jeśli możecie kogoś polecić to będę bardzo wdzięczna bo czas nas goni a ja nie mam pojęcia gdzie mamy iść aby usunąć zęba.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #12079339 by damianC, 14 Grudzień 2015
  3. judy38

judy38 Fanka BB :)

Szkoda tylko ze nie podałaś miasta które cię interesuje.

4. reklama
  5. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Witaj
    Jeśli chce Ci się jechać kawałek drogi to w Gdowie jest Pani dr Zegarek ... rewelacyjna jeśli chodzi o bezbolesne wyrywanie i w ogóle !!! Moja córa musiała mieć znieczulenie do plombowania zęba stałego i Pani doktor tak jej "zamroziła" miejsce wkłucia że nic nie czuła - ani ukłucia ani wpuszczania zastrzyku !!! A z wyrywaniem mleczaków również nie było problemu - mimo że jedynki i dwójki ledwo wystawały poza dziąsełko ! MY POLECAMY !!!

6. nikaww

nikaww Początkująca w BB

Ależ podałam w tytule- Kraków

7. la_bamba

la_bamba Zaciekawiona BB

juz tu chyba pisalam - ja polecam Stomatologie Cichon na Lelewela. troche kosztuja, ale robia naprawde porzadnie :)

8. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

jeśli o mnie chodzi i moje zdanie na temat dentysty dla dziecka to najlepsza jest Galeria Uśmiechu. W nowej siedzibie mają specjalny gabinet, dla dzieci i taki fajny pokój z zabawkami, gdzie można poczekać na wizytę. Naprawdę super miejsce, a dr Asia Rozwadowska ma fantastyczne podejście do małych pacjentów.

9. dziunia87

dziunia87 Początkująca w BB

witam, moje Szkraby chodzą na ruczaj do luxdentica od początku, najpierw leczyła je dr Katarzyna ale już tam nie pracuje i teraz chodzą do dr Agnieszki, mogę szczerze polecić, szybko i bez bólu :) pozdrawiam

10. malinkowo

malinkowo Początkująca w BB

11. reklama
  12. Ladye

Ladye Początkująca w BB

Mogę Ci polecić Centrum stomatologii Dentaria z Częstochowy. Kawałek drogi, ale specjalizują się w stomatologii dziecięcej i mają naprawdę świetne podejście do maluchów: Stomatologia dziecięca, DENTARIA Częstochowa. Po wizycie u nich moja córa na pewno nie będzie nigdy bała się dentysty:) Dostała książeczkę o ząbku i krótką pogadankę na temat profilaktyki.

13. damianC

damianC Początkująca w BB

Głosów: 1
    Hej . z tego co widze to wątek był troche temu założony . Ja jednak od siebie moge polecić dr Bartosza Cichonia w Krakowie . Konkretnie Stomatologie Cichoń . Wiem ,zę zajmuje się uzebieniem małych dzieci , tylko nie jestem pewien czy on usuwa zęby . Najlepiej trzeba sobie przedzwonić i się skontaktowac ,ale o ile mi wiadomo to jest u niego chirurgia stomatologiczna .

damianC, 14 Grudzień 2015 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum