reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poszukiwany dobry dentysta do usunięcia zęba mlecznego /5/ z Krakowa

Dołączył(a)
5 Luty 2015
Postów
2
witam. pilnie poszukuję dobrego dentysty, który dobrze usunie zęba mlecznego mojej córci. ząb musi być usunięty z powodu wady serca. nie zależy mi czy to na NFZ czy prywatnie zależy aby było dobrzei i bez bólu. zależy mi na opiniach ludzi, którzy usuwali zęby swoim szkrabom i dobrze to wspominają, jeśli możecie kogoś polecić to będę bardzo wdzięczna bo czas nas goni a ja nie mam pojęcia gdzie mamy iść aby usunąć zęba.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja swoje dzieci zabieram do Link do: Stomatolog, dentysta, chirug stomatolog Kraków | Beata Świątkowska i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś poszukuje delikatnego i bezstresowego stomatologa dla dzieci to bardzo polecam. Również polecam ten gabinet wszystkim dorosłym. Ostatnio sama robiłam implant i jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi oraz ceny, która okazała się bardzo konkurencyjna w stosunku do innych specjalistów w mieście.
reklama
Kojarzę tą lekarkę z poleceń znajomych, ale sama tam jeszcze nie byłam. Póki co nie mam w sumie takiej potrzeby ale jak będę musiała to pewnie się tam wybiorę
 
Mogę polecić w Krakowie przychodnię Profemed - byłam z moim maluszkiem u dentysty u nich i na prawdę bardzo przyjazny gabinet dla dzieci i stomatolog z odpowiednim podejściem.
 
Ja swoje dzieci zabieram do Link do: Stomatolog, dentysta, chirug stomatolog Kraków | Beata Świątkowska i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś poszukuje delikatnego i bezstresowego stomatologa dla dzieci to bardzo polecam. Również polecam ten gabinet wszystkim dorosłym. Ostatnio sama robiłam implant i jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi oraz ceny, która okazała się bardzo konkurencyjna w stosunku do innych specjalistów w mieście.
 
Rozwiązanie
Polecam doktor Olgę Owczarzak - Bednarz, jest rewelacyjna. Mój Kubuś ją uwielbia i non stop wypytuje kiedy znowu pójdziemy do dentysty. Polecam z czystym sumieniem. Nas przyjmuje w scandinavian clinic.
 
reklama
Polecam doktor Olgę Owczarzak - Bednarz, jest rewelacyjna. Mój Kubuś ją uwielbia i non stop wypytuje kiedy znowu pójdziemy do dentysty. Polecam z czystym sumieniem. Nas przyjmuje w scandinavian clinic.
 
Do góry