reklama

Poszukiwany specjalista od poronień nawykowych

Od
12 Kwiecień 2018
Postów
788
Odpowiedzi
0
#1
Witam Was wszystkie.
Niestety wczoraj usłyszałam po raz drugi diagnozę, jaką jest ciąża obumarła.
Pierwsza diagnoza w maju tego roku. Ciąża obumarła w 6 tygodniu. Był pęcherzyk, zarodek, brak echa serca. Indukcja poronienia zakończona zabiegiem łyżeczkowania. Rekonwalescencja przebiegła ekspresowo, bardzo szybko wszystko mi się zagoiło. Zgodnie z zaleceniami mojej ginekolog, oprócz badań histopatologicznych, które są normalną procedurą, nie robiłam innych badań. Głęboko wierzyłam, że to był przypadek.
W sierpniu, po trzech cyklach znowu udało się zajść w ciążę. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że historia się powtórzy. No, ale niestety. Tym razem było o tyle inaczej, że zarodek urósł do większych rozmiarów i pojawiło się echo serca. W ciągu tygodnia zarodek nie urósł kompletnie nic i serduszko przestało bić.
Wiadomo, jest ból, płacz i nerwy na zmianę. Ale jestem silną, młoda kobietą, która się łatwo nie poddaje.
Niestety nie ufam mojej ginekolog w tym temacie. Po pierwszym poronieniu wdrożyłam się mocno w ten temat. Pomimo emocji podczas wczorajszej pechowej wizyty miałam w sobie na tyle siły żeby zadać dużo pytań mojej ginekolog o badania, jakie muszę zrobić teraz. Totalnie nie byłam zadowolona z tej rozmowy. Ginekolog się motała w odpowiedziach, zlewała mnie tak jakby jej nie zależało, mówiła, że to może kolejny przypadek. Ja jednak w przypadki już teraz nie wierzę, tym bardziej, że teraz byłam na żelaznym zestawie czyli Acard, Duphaston i Luteina. Nie pozwolę sobie na to żeby przechodzić przez to kolejny raz. Wyniki krwi i tarczycy mam wzorowe, w ciążę zachodzę bez większych problemów chociaż cykle mam rozchwiane i długie, ale już się siebie pod tym względem nauczyłam.
Potrzebuję lekarza, który mnie poprowadzi przez wszystkie potrzebne badania i pomoże mi szczęśliwie donosić ciążę. Nie mam zamiaru sama się w to bawić, bo nie chcę niczego pominąć.
Stać mnie na to dlatego będę wdzięczna za wszystkie polecenia i kilka słów o danym ginekologu. Najlepiej Poznań lub okolice, ale każdą opcję wezmę pod uwagę.
Z góry Wam dziękuję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od
31 Styczeń 2017
Postów
2 310
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
24
#3
Ja bym tutaj uderzyła w immunologię. Dziewczyny z wątku, kto po in vitro polecają docenta Paśnika. Przyjmuje w Łodzi. Dzięki niemu wielu dziewczynom udało się donosić ciążę.
 
Od
31 Lipiec 2016
Postów
2 753
Odpowiedzi
1
#5
Na Waszym miejscu zrobilabym badania genetyczne. Kariotyp Twoj i partnera. za wynikami sie troche czeka ale bedzie wiadomo czy nie jesteście nosicielami a równocześnie Dr Pasnik w Lodzi
 

Shaer

Fanka BB :)
Od
4 Lipiec 2016
Postów
2 992
Odpowiedzi
4
#6
Z Poznania klinika PreMediCare (teraz nazywają się New Med) i dr Kocylowski.Genetyk.Wiem, że prowadzi też ciążę z in vitro i te wysokiego ryzyka.
Nie ma problemów z nadmiarem pytań, mi, gdy nie byłam jeszcze jego pacjentka poświęcił chyba z pół godziny na rozmowę, zamiast odesłać na wizytę prywatna.
Robiłam u niego
wszystkieprócz jednego (co.okazalo się ogromnym.bledem) badania prenatalne w każdej ciąży.
Przyjmuje na Drużbickiego blisko galerii handlowej.

Link do: dr n.med. Rafał Kocyłowski
 
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry