reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Poszukiwany specjalista od poronień nawykowych

Temat na forum 'Poronienia' rozpoczęty przez porcelana, 25 Wrzesień 2018.

1. porcelana

porcelana Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Was wszystkie.
    Niestety wczoraj usłyszałam po raz drugi diagnozę, jaką jest ciąża obumarła.
    Pierwsza diagnoza w maju tego roku. Ciąża obumarła w 6 tygodniu. Był pęcherzyk, zarodek, brak echa serca. Indukcja poronienia zakończona zabiegiem łyżeczkowania. Rekonwalescencja przebiegła ekspresowo, bardzo szybko wszystko mi się zagoiło. Zgodnie z zaleceniami mojej ginekolog, oprócz badań histopatologicznych, które są normalną procedurą, nie robiłam innych badań. Głęboko wierzyłam, że to był przypadek.
    W sierpniu, po trzech cyklach znowu udało się zajść w ciążę. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że historia się powtórzy. No, ale niestety. Tym razem było o tyle inaczej, że zarodek urósł do większych rozmiarów i pojawiło się echo serca. W ciągu tygodnia zarodek nie urósł kompletnie nic i serduszko przestało bić.
    Wiadomo, jest ból, płacz i nerwy na zmianę. Ale jestem silną, młoda kobietą, która się łatwo nie poddaje.
    Niestety nie ufam mojej ginekolog w tym temacie. Po pierwszym poronieniu wdrożyłam się mocno w ten temat. Pomimo emocji podczas wczorajszej pechowej wizyty miałam w sobie na tyle siły żeby zadać dużo pytań mojej ginekolog o badania, jakie muszę zrobić teraz. Totalnie nie byłam zadowolona z tej rozmowy. Ginekolog się motała w odpowiedziach, zlewała mnie tak jakby jej nie zależało, mówiła, że to może kolejny przypadek. Ja jednak w przypadki już teraz nie wierzę, tym bardziej, że teraz byłam na żelaznym zestawie czyli Acard, Duphaston i Luteina. Nie pozwolę sobie na to żeby przechodzić przez to kolejny raz. Wyniki krwi i tarczycy mam wzorowe, w ciążę zachodzę bez większych problemów chociaż cykle mam rozchwiane i długie, ale już się siebie pod tym względem nauczyłam.
    Potrzebuję lekarza, który mnie poprowadzi przez wszystkie potrzebne badania i pomoże mi szczęśliwie donosić ciążę. Nie mam zamiaru sama się w to bawić, bo nie chcę niczego pominąć.
    Stać mnie na to dlatego będę wdzięczna za wszystkie polecenia i kilka słów o danym ginekologu. Najlepiej Poznań lub okolice, ale każdą opcję wezmę pod uwagę.
    Z góry Wam dziękuję.

Ostatnia edycja: 25 Wrzesień 2018
  2. agatush

agatush Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. jasani

jasani Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    40
    Ja bym tutaj uderzyła w immunologię. Dziewczyny z wątku, kto po in vitro polecają docenta Paśnika. Przyjmuje w Łodzi. Dzięki niemu wielu dziewczynom udało się donosić ciążę.

5. Kacprysiowo

Kacprysiowo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Dr. Paśnik z Lodzi, nam pomogl

6. shaggy

shaggy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Na Waszym miejscu zrobilabym badania genetyczne. Kariotyp Twoj i partnera. za wynikami sie troche czeka ale bedzie wiadomo czy nie jesteście nosicielami a równocześnie Dr Pasnik w Lodzi

7. Shaer

Shaer Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Z Poznania klinika PreMediCare (teraz nazywają się New Med) i dr Kocylowski.Genetyk.Wiem, że prowadzi też ciążę z in vitro i te wysokiego ryzyka.
    Nie ma problemów z nadmiarem pytań, mi, gdy nie byłam jeszcze jego pacjentka poświęcił chyba z pół godziny na rozmowę, zamiast odesłać na wizytę prywatna.
    Robiłam u niego
    wszystkieprócz jednego (co.okazalo się ogromnym.bledem) badania prenatalne w każdej ciąży.
    Przyjmuje na Drużbickiego blisko galerii handlowej.

Link do: dr n.med. Rafał Kocyłowski

Poleć forum