reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poszukuje dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie

Dołączył(a)
27 Listopad 2012
Postów
6
Witam
Tak jak w tytule poszukuje dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie który zajmuje się zaburzeniami sensorycznymi (najlepiej żeby byłam to kobieta gdyż z mężczyznami psychologami mam złe doświadczenie).
 
reklama
Hej, ja swoją córkę posłałam do p. Pawła Zaporowskiego i jestem bardzo zadowolona. Jest naprawdę bardzo doświadczonym terapeutą. Wiem, że szukasz kobiety psychologa, ale ja nie znam żadnej dobrej. Mam nadzieję, że jakoś pomogłam.
Pozdrawiam Ewa:)
Aha i jeszcze strona p. Pawła:
Psycholog Krak
 
A spróbuj poszukać na ul. Wielickiej 25. Tam jest centrum leczenia dzieci i młodzieży. Są tam podani psycholodzy, wpisz nazwiska w wyszukiwarke i znajdziesz opinie. Ja tam akurat jezdze ale do alergologa
 
Witajcie,
chciałabym odświeżyć temat. Moja mała ma prawie 3 lata i od urodzenia ssie kciuk. Próbowałam już chyba wszystkiego poza taką nakładką na rączkę (tego wolałabym uniknąć bo jest na to za mała jeszcze) i nic nie pomaga. Sama nie umiem znaleźć przyczyny i chyba potrzebuję fachowej pomocy. Możecie polecić kogoś w Krakowie.
Sprawa dla niewtajemniczonych może wydać się błaha. Sama myślałam że jej przejdzie ale to ma ogromy wpływ na zgryz, wymowę i inne rzeczy.
 
Do góry