reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Poszukuję opiekunki na stałe z Krakowa

Nadulina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2013
Postów
398
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
OPIEKA NAD 2 LATKIEM W WEEKENDY
os Kolorowe (koło Ronda Czyżyńskiego).
Poszukuję opiekunki do synka Norberta na piątki od godz 15.30 do 21, oraz weekendy od 8 do 17 (czasem krócej). Synek jest bezproblemowy, między 12-14 ma drzemkę, o 19 idzie spać. Niektóre piątki i weekendy będą wolne, np w święta i okresie około świątecznym, oraz z moich przyczyn losowych kiedy będę mogła synkiem się zająć. Praca stała, wynagrodzenie 9zł / godzina, wypłacane dniówki.
Proszę o kontakt przez forum bądź telefoniczny 512 659 229, najlepiej sms, gdyż z powodu szkoły i pracy nie zawsze mogę odebrać.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry