reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poszukuję pomocy w Katowicach

Dołączył(a)
10 Marzec 2014
Postów
2
Witam wszystkie Panie, od dłuższego czasu staramy się wraz z mężem o dziecko, niestety nasza sytuacja jest nieco skomplikowana i ciężko jest nam znaleźć lekarza, który podjąłby się leczenia. Mam informację, że osobą taką może być doktor Kiecka z Angeliusa w Katowicach, ale dostać się do niego jest bardzo ciężko. Czy ktoś z was ma może kontakt telefoniczny do tego doktora? Jeśli tak to będę niezmiernie wdzięczna, mogę bezpośrednio oddzwonić do osoby, która ten kontakt posiada, bo rozumiem, że może ktoś nie będzie chciał podawać go na forum, a ja opowiem moją sytuację. dziękuję wszystkim, którzy zainteresują się udzieleniem mi pomocy.
 
reklama
muszę Cię zmartwić nawet jeśli zdobędziesz nr telefonu to i tak lekarz będzie Ci kazałał umówić pierwszą wizytę przez Angeliusa.....
 
Do góry