reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poszukuję poradni genetycznej, endokrynologa i reumatologa na terenie śląska.

tofika

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Maj 2008
Postów
652
Witam,
jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze - dwa lata temu w 8tyg, drugie ponad miesiąc temu w 11tc. Postanowiłam wziąć się poważnie za próbę wykrycia przyczyny tych niepowodzeń.Mam już potrzebne skierowania do endokrynologa, reumatologa i poradni genetycznej jednak nie bardzo orientuję się gdzie na śląsku znaleźć dobych specjalistów. Jeżeli macie namiary na sprawdzonych lekarzy bardzo proszę o pomoc. Może być na priv.
Bardzo przeżyłam tą drugą stratę i nie potrafię się z nią pogodzić.Dziecko rozwijalo sie prawidlowo w stosunku do wieku ciąży i serduszko bilo niemal do końca.Nie mogę przestac myśleć czy mogłam coś zrobić aby wszystko potoczylo sie inaczej....
 
reklama
Dr Robert Krysiak jest cudownym endokrynologiem. Jeśli to wina po stronie hormonów to pomoże. Pomógł wielu kobietom, które straciły już nadzieje. Polecam
 
Dziękuję Wam bardzo, dziewczyny. Juz sie zapisałam do poradni genetycznej w Rudzie. Spodziewałam się odległego terminu, a udało mi się umówic na przyszły tydzień:)
willsonka, czy ten pan doktor przyjmuje gdzieś na nfz czy tylko w prywatnym gabinecie?
 
Do góry