reklama

Poszukuję poradni genetycznej, endokrynologa i reumatologa na terenie śląska.

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez tofika, 30 Grudzień 2010.

1. tofika

tofika Fanka BB :)

Witam,
    jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze - dwa lata temu w 8tyg, drugie ponad miesiąc temu w 11tc. Postanowiłam wziąć się poważnie za próbę wykrycia przyczyny tych niepowodzeń.Mam już potrzebne skierowania do endokrynologa, reumatologa i poradni genetycznej jednak nie bardzo orientuję się gdzie na śląsku znaleźć dobych specjalistów. Jeżeli macie namiary na sprawdzonych lekarzy bardzo proszę o pomoc. Może być na priv.
    Bardzo przeżyłam tą drugą stratę i nie potrafię się z nią pogodzić.Dziecko rozwijalo sie prawidlowo w stosunku do wieku ciąży i serduszko bilo niemal do końca.Nie mogę przestac myśleć czy mogłam coś zrobić aby wszystko potoczylo sie inaczej....

2. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

Genom w rudzie śląskiej - dr czuba w necie jest strona tej poradni

3. reklama
  4. willsonka

willsonka Szczęśliwa mama:)

Dr Robert Krysiak jest cudownym endokrynologiem. Jeśli to wina po stronie hormonów to pomoże. Pomógł wielu kobietom, które straciły już nadzieje. Polecam

5. tofika

tofika Fanka BB :)

Dziękuję Wam bardzo, dziewczyny. Juz sie zapisałam do poradni genetycznej w Rudzie. Spodziewałam się odległego terminu, a udało mi się umówic na przyszły tydzień:)
    willsonka, czy ten pan doktor przyjmuje gdzieś na nfz czy tylko w prywatnym gabinecie?

Poleć forum