reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Poszukuję przyszłych mam ze Ślaska - pazdziernik 2005

reklama

Doxa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witaj Ewcia1981 (czy to jest Twój rok urodzenia?) w naszym gronie październikowych mam ;D

Jest u nas kilka mamuś ze Śląska, najczęściej urzędujemy w wątku "brzuszek", zapraszam!

Jolik

Nieźle zakręcona mama
Rozwiązania
0
Ja jestem z Bytomia ... więc ze Śląska :-)

Fajnie, że do nas dołączyłaś.

Frezja

Fan(ka)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja też ze śląska- Tychy więc kilka nas tu jest a już myślałam że same Warszawianki :laugh:

Rozwiązania
0
Witam ja obecnie mieszkam w malopolsce ale pochodze z e slaska i bede rodzic w bytomiu moze opoiecie mi cos o tym szpitalu jesli ktos cos ie pozdraiam

Marta29

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej
Ja tez jestem ze Sląska a dokladnie z Tarnowskich Gór
pozdrawiam

reklama

Jolik

Nieźle zakręcona mama
Rozwiązania
0
Marta29 no to narazie jesteś "najbliższą" mi osóbką - jestem z Bytomia. Fajnie, że do nas dołaczyłaś.

Basiaogr a wjakim szpitalu zamierzasz w Bytomiu rodzić. Na Batorego? Ja jestem zdecydowana na sąsiednie miasto na Rudę Śląską.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry