reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poszukuję przyszłych mam ze Ślaska - pazdziernik 2005

No to świetnie:)może się spotkamy w szpitalu:)a wiesz już co będziesz miała??bo ja jeszcze niewiem :(ale chcę wiedzieć,aby się dobrze przygotować ;D
 
reklama
Jeszcze nie wiem i nie umiem sie zdecydować czy chcę wiedzieć.Ostatnio się tyle słyszy o pomyłkach, że nie wiem jaką podjąć decyzję.Moja ciekawość jest silniejsza i chyba prz najbliższym usg poproszę lekarz by mi powiedział ( jeżeli dziecko będzie chciało pokazać)
 
mysle, ze jak jestes ciekawa, to zapytac mozna, ale chyba nie trzeba sie nastawiac na 100%. Mojej kuzynce , ktorejpowiedziano ze bedzie miala coreczke na 2 tygodnie przed porodem, inny lekarz powiedzial, ze "Gabrysia ma siusiaczka" :laugh:
Ja bylam pewna, ze bedzie chlopak, bo u meza w rodzinie sa (prawie) same chlopaki, a tu dziewczynka...przynajmniej tak utrzymuja lekarze ;)
 
Fajnie, że znowu wróciłyście do tematu zlotu :-) Ja L4 mam do 13 lipca, ale z tego co moja gin powiedziała to raczej sie przeciągnie do końca... więc jest mi wszystko jedno jeżeli chodzi o termin :-)

Więc kiedy ?.......
 
reklama
Do góry