reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poszukuję rodziców ktorzy pomoga mi wypelnic ankiete do jutra tj 27.05.2009

Dołączył(a)
25 Maj 2009
Postów
2
Teraz to tylko 8 rodziców poszukuję do wypełnienia ankiety. Proszę pomóżcie:) Chcę skończyć pisanie tej pracy aby poznać problemy z jakimi borykają się rodzice dzieci chorych na padaczkę aby poznać ich i ich rodziców. Ich obawy, niepokoje, smutki aby móc lepiej pomóc dzieciom no i co najważniejsze to chcę przyjąć dzieci chore na padaczkę do swojej grupy przedszkolnej jak tylko będę nauczycielem:) Uważam że padaczka nie jest znana i dlatego ludzie a w szczególności nauczyciele się jej boja więc wolą wysłać takie dziecko do przedszkola integracyjnego. Ja tak nie chce postępować wiec podjęłam się tego tematu:) Więc proszę jak tylko macie ok 10 min proszę wyślijcie mi maila abym mogła wysłać ankietę no i proszę o szybkie wypełnienie do środy muszę mieć napisany 3 rozdział na podstawie ankiet:) mój mail sabse@poczta.fm gg 6878522 Pozdrawiam Sabina Stasińska
 
reklama
Do góry