reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poszukuję sensownego dentysty dla małego dziecka w Poznaniu

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Witam, czy mógłby ktoś polecić dentystę dla dziecka w Poznaniu? Synek ma niespełna 17 m-cy i na górnych jedynkach pojawił się twardy biały osad-jakby odwapnienie, więc chciałabym to skontrolować. Będę wdzięczna za jakieś namiary :-)

reklama

justyna800717

Mama Mateuszka 6.09.07.
Miasto
Trzemeszno
Rozwiązania
0
Witam, czy mógłby ktoś polecić dentystę dla dziecka w Poznaniu? Synek ma niespełna 17 m-cy i na górnych jedynkach pojawił się twardy biały osad-jakby odwapnienie, więc chciałabym to skontrolować. Będę wdzięczna za jakieś namiary :-)
PRZEMYSŁAW JARMUSZKIEWICZ - Specjalistyczna praktyka dentystyczna
oni mają gabinet też w Trzemesznie, stąd ich znam. Cała moja rodzina leczy u nich zęby. Ostatnio szwagierka była ze swoim synkiem i była bardzo zadowolona. Mikołaj też:-D A to najważniejsze. Nie wiem,czy oboje przyjmują w poznaniu. Jeśli tak, wybierz kobitkę. Jest przesympatyczna i bardzo delikatna.

ola87r

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Kolezanka jezdzila z Poznania do Konina, podobno jest tam swietna dentystka, gabinet sie nazywa Centrodent

Czikaboom

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
bardzo dobrym i sprawdzonym centrum stomatologicznym jest stomadex, maja tam naprawdę dobrych i sprawdzonych lekarzy, mają dobre podejście do dzieci, a to jest bardzo ważne, mają też długoletnie doświadczenia w leczeniu zębów u dzieci, także to jest dobre miejsce

Rozwiązania
0
Moja siostra chodzi z córką do stomatologa w Poznaniu i jest bardzo zadowolona. Tu masz namiary
http://www.dentysta-royaldent.pl - mają bardzo dobrą opiekę jeśli chodzi o maluchy. Spróbuj się skontaktować, może pomogą Twojemu synkowi. Dobrze, że szybko zauważyłaś, że coś się dzieje, bo z zębami, nawet tymi pierwszymi nie ma żartów...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
M Poszukuję książki Pozytywną Dyscyplina 0-3 Roczniaki i dwulatki 0
S Poszukuję nie za dużego domu Potrzebuję porady 1
M Poszukuję ciężarnych oraz mam noworodków z Olsztyna i okolic. Olsztyn 0
A poszukuję nakładki dla chłopca na nocnik Fisher Price Ogłoszenia - Łódź 0
Nadulina Poszukuję opiekunki na weekendy dla 2tka, Czyżyny! Ogłoszenia - Kraków 0
K poszukuję jedną/dwie mamy z wózkiem Warszawa 0
Kasia Basia Poszukuję mamy do współpracy Mamy pracujące 2
P poszukuję pomocy w Katowicach Śląsk 1
aniakce Poszukuję przyszłej mamy z widocznym brzuszkiem do bezpłatnej sesji zdjęciowej. Śląsk 0
bea24 Poszukuję Mam z St Albans Mamy z UK 0
K Poszukuję mam do Program TV Jedynacy 0
J poszukuję mieszanki Nutramigen 2 Ogłoszenia - Warszawa 0
majandra Poszukuję mieszkania do wynajęcia w okolicach Służewca Ogłoszenia - Warszawa 0
MamaWiktorii Oddam/sprzedam/poszukuję Wcześniaki 36
Love Poszukuję mieszkania do wynajęcia w piasecznie, Józefosławiu , Mysiadle, Iwicznej ... Ogłoszenia - Warszawa 0
M Poszukuję kosza pod wózek Inglesina trip Ogłoszenia - Warszawa 0
S Poszukuję noworodków do sesji zdjęciowej POZNAŃ Archiwum mam lutowych'11 0
M Poszukuję: Mikołaj na imprezę dla dziecka Ogłoszenia - Wrocław 1
M poszukuję Dzieci urodzone w maju 2005 0
S Poszukuję rodziców ktorzy pomoga mi wypelnic ankiete do jutra tj 27.05.2009 Przedszkolaki 0
artur_wolinski TVP1- "Między mamami" - pilnie poszukuję bohaterów Kuchnia alergika 0
I Poszukuję kobiet, które zostały mamami na emigracji Pary międzynarodowe:-) 3
el_luka Sprzedam, kupię, poszukuję.... Poznań 510
E Poszukuję przyszłych mam ze Ślaska - pazdziernik 2005 Dzieci urodzone w październiku 2005 40
kanga_aga poszukuję języka dwulatka tracy Hogg Archiwum 2 - 3 latki 0
Z Poszukuję klocków LOGO Przedszkolaki 2
M Ile mówią wasze 2 latki? Moja dopiero co skończyła 2 lata i nie mówi prawie nic sensownego. Potrzebuję porady 6
C Do dentysty w ciąży - tak czy nie? Potrzebuję porady 13
ewella90 Znieczulenie u dentysty, bezpieczne?? Potrzebuję porady 1
A pierwsza wizyta u Dentysty:) Przedszkolaki 0
K Czy u wizyta u dentysty moze byc przyjemna ? Zdrowe zęby - porady dentysty 21
B Konkurs - Nie boję się dentysty Zdrowe zęby - porady dentysty 0
M Gdy dziecko boi się dentysty? Zdrowe dziecko 21
M Wizyta u dentysty Trzylatki 25
aniaslu Zasady forum eksperckiego "Porady dentysty" Zdrowe zęby - porady dentysty 0
J@god@ Mycie ząbków, wizyta u dentysty itp. Trzylatki 77