reklama

Poszukuję sensownego dentysty dla małego dziecka w Poznaniu

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Margo123, 27 Sierpień 2008.

1. Margo123

Margo123 Początkująca w BB

Witam, czy mógłby ktoś polecić dentystę dla dziecka w Poznaniu? Synek ma niespełna 17 m-cy i na górnych jedynkach pojawił się twardy biały osad-jakby odwapnienie, więc chciałabym to skontrolować. Będę wdzięczna za jakieś namiary :-)

2. justyna800717

justyna800717 Mama Mateuszka 6.09.07.

PRZEMYSŁAW JARMUSZKIEWICZ - Specjalistyczna praktyka dentystyczna
    oni mają gabinet też w Trzemesznie, stąd ich znam. Cała moja rodzina leczy u nich zęby. Ostatnio szwagierka była ze swoim synkiem i była bardzo zadowolona. Mikołaj też:-D A to najważniejsze. Nie wiem,czy oboje przyjmują w poznaniu. Jeśli tak, wybierz kobitkę. Jest przesympatyczna i bardzo delikatna.

3. reklama
  4. ola87r

ola87r Zaangażowana w BB

Kolezanka jezdzila z Poznania do Konina, podobno jest tam swietna dentystka, gabinet sie nazywa Centrodent

5. Czikaboom

Czikaboom Zaciekawiona BB

bardzo dobrym i sprawdzonym centrum stomatologicznym jest stomadex, maja tam naprawdę dobrych i sprawdzonych lekarzy, mają dobre podejście do dzieci, a to jest bardzo ważne, mają też długoletnie doświadczenia w leczeniu zębów u dzieci, także to jest dobre miejsce

6. Basia987

Basia987 Początkująca w BB

Moja siostra chodzi z córką do stomatologa w Poznaniu i jest bardzo zadowolona. Tu masz namiary
    http://www.dentysta-royaldent.pl - mają bardzo dobrą opiekę jeśli chodzi o maluchy. Spróbuj się skontaktować, może pomogą Twojemu synkowi. Dobrze, że szybko zauważyłaś, że coś się dzieje, bo z zębami, nawet tymi pierwszymi nie ma żartów...

Poleć forum