reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Poszukujemy dzieci do reklamy (waw).

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2009
Postów
1
Witajcie.
Od razu napiszę, że to nie jest próba naciągania, polowanie na klientów itp.

Szukam dla klienta dzieci do sesji foto przeznaczonej do reklamy. Sesja oczywiście płatna, na warunkach rynkowych.
Potrzebujemy jednej dziewczynki i jednego chłopca w wieku 4-6 lat. Idealnie byłoby, gdyby razem z dziewczynką chciała wystąpić mama a z chłopcem tata. Warunek jest taki, ze muszą być do siebie choć trochę podobni. Resztą zajmie się wizaż.

Klientowi marzą się modele w kolorze blond, choć pewnie uda się przeforsować ciekawe buzie z włosami w innych kolorach. Na pewno chcielibyśmy, by dziewczynka miała długie włosy.

Zdjęcia mają być w wydźwięku ciepłe i rodzinne, więc nie będzie najmniejszych negatywnych skojarzeń. Również klient nie jest postrzegany na rynku jako firma odbierana negatywnie.

Oczywiście wszystko jest organizowane na ostatnią chwilę, sesja będzie zrobiona w Warszawie tydzień po świętach więc zależy nam na czasie.

Jeśli ktoś z Państwa będzie miał ochotę zaryzykować a dziecko będzie chciało się w to pobawić, to proszę o podesłanie przykładowych zdjęć na adres: jarek@grabek.pl Zdjęcia nie muszą być profesjonalne, od tego jesteśmy my.
Gdyby pojawiły się jakieś konkretne pytania, proszę pisać, postaram się odpowiedzieć.
 
reklama
Do góry