reklama

Potówki, trądzik niemowlęcy czy skaza białkowa?

Rozwiązania
0
Dzień dobry.
Mojej córeczce stopniowo zaczęły wyskakiwać krosty, początkowo kilka, z dnia na dzien wiecej i ostatecznie troche na klatce piersiowej.
Zastanawia mnie przyczyna? Na co wam to wyglada?
Karmie piersią i dokarmiam Babilonem. Warto wspomnieć, ze córka nieraz sie pręży, czasami popłakuje/denerwuje sie pijąc mleko z butelki i trzyma raczki w okolicy szyi ale pije dosc intensywnie. Kupka raz na 4 dni. Ja jako niemowlę miałam skaze białkowa, a moja mama jest alergikiem, stad moje wątpliwości.
Pediatra widząc krostki (bez nakreślenia głębiej sytuacji) mowila, ze mamy sie nie przejmowac :/
Poradzcie prosze!

Załączniki

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Trądzik i potówki to na pewno nie. Raczej obstawiałabym alergie. Może to alergia na białko mleka krowiego. Raczej bez lekarza się nie obędzie i to szybko.

Aguu

Rozwiązania
5
Na buźce raczej trądzik, a jak te zmiany reagują na temperaturę? Spróbujcie zejść z dokarmiania, albo dokarmiać odciągniętym, może będzie poprawa.

Shaer

Rozwiązania
4
U nas buzia wygląda podobnie. Mamy przemywac przegotowaną woda kilka razy dziennie i raz octeniseptem.
Na razie mała poprawa

monika267

Rozwiązania
1
Z tego co poczytalam to trądzik niemowlęcy nie występuje na tułowiu ale buźke moja córka miała identyczna w krostach czerwonych ok 3 tyg życia ja wysypalo i też etapami.przejdź się do lekarza bo my tu tylko gdybac możemy a jak dokarmiasz mlekiem to i alergia może być.

Tusia5058

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Trądzik i potówki to na pewno nie. Raczej obstawiałabym alergie. Może to alergia na białko mleka krowiego. Raczej bez lekarza się nie obędzie i to szybko.
Witam, wiem że stary post ale jestem ciekawa co zdiagnozowano u Pani dziecka. Pozdrawiam

reklama

Tusia5058

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzień dobry.
Mojej córeczce stopniowo zaczęły wyskakiwać krosty, początkowo kilka, z dnia na dzien wiecej i ostatecznie troche na klatce piersiowej.
Zastanawia mnie przyczyna? Na co wam to wyglada?
Karmie piersią i dokarmiam Babilonem. Warto wspomnieć, ze córka nieraz sie pręży, czasami popłakuje/denerwuje sie pijąc mleko z butelki i trzyma raczki w okolicy szyi ale pije dosc intensywnie. Kupka raz na 4 dni. Ja jako niemowlę miałam skaze białkowa, a moja mama jest alergikiem, stad moje wątpliwości.
Pediatra widząc krostki (bez nakreślenia głębiej sytuacji) mowila, ze mamy sie nie przejmowac :/
Poradzcie prosze!
Witam, wiem że stary post ale jestem ciekawa co zdiagnozowano u Pani dziecka. Pozdrawiam

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019