reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potówki

reklama
moj malutki tez nie ma za duzo wloskow ale ja poprostu mylam pozniej glowke w cieplej wodzie ....................troche pomagalo....a jezeli malutki nie ma potowek na glowce to jabym umyla w takim plynie do kompieli -"johnsona"head to toe baby wash- u mnie to podzialalo.
 
w jakich poracach gdzie mozna go kupić
zero dosxwiadczenia w tym temacie a tez zauwazylam potówki jesli to w ogole one
 
kasiula matula pisze:
w jakich poracach gdzie mozna go kupić
zero dosxwiadczenia w tym temacie a tez zauwazylam potówki jesli to w ogole one
Dziewczyny.................krochmal mozecie zrobic same ,cos podobnego jak kisiel:)mam na mysli konsystencje i sposob gotowania................trzeba zagotowac troche wody i do tego wlac rozrobiona make kartoflana z zimna woda(tak jak kisiel):)
 
witam!tez borykam sie z problemmem potowek u mojego 2 miesiecznego synka. przecieranie spirytusem odpada poniewz malec ma potowki na calym ciele włącznie z buźką, chcialabym dowiedziec sie jak zrobic krochmal i czy kompac w tym malca czy tylko przecierac czy tez po takiej komieli oplukacgo woda?:confused:
 
reklama
Dziewczyny.................krochmal mozecie zrobic same ,cos podobnego jak kisiel:)mam na mysli konsystencje i sposob gotowania................trzeba zagotowac troche wody i do tego wlac rozrobiona make kartoflana z zimna woda(tak jak kisiel):)

krochmal robisz tak jak w cytacie

kąpiesz w nim swojego malucha i go nie płuczesz
 
Do góry