reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebna pomoc w tlumaczeniu

Tak dare rade ale powiedziala ze jest napisane niepoprawnie, bledy itp i troche ciezko czasami rozczytac. Ale tez pracuje wiec nie ma za duzo czasu. Do konca tygodnia bedziesz to miala i mam nadzieje ze nie ma tam czego bys nie chciala ;-)
 
reklama
Ok, mam juz tlumaczenie na angielski teraz ja musze przetlumaczyc na polski dla ciebie, ale nie wyglada to zle nic wyraznie nie wskazuje ze on cie oszukuje.
 
super wielkie dzieki
moze byc po angielsku to jest jezyk ktorym na codzien sie poslugujemy wiec dam sobie jakos rade
dzieki ci wielkie !! jak moge ci sie odwdzieczyc???
 
Czesc
wyslalam ci maila, chyba lepiej nie dawac tego publicznie to w koncu prywatna rozmowa tylko daj znac czy dostalas.
Nie musiszmsie odwdzieczac, cos ty, powodzemia z dzidzia i zakladaniem rodziny ;-)
 
dzieki ci wielkie!!! spokoilas mnie i jestem ci po stokroc wdzieczna :D przepraszam ze tak dlugo niepisalam ale za tydzien mam planowany porod i ostatnio samopoczucie cos mi niedopisuje... jednym slowem mam mega lenia :D
jeszcze raz dzieki!! niepotrzebnie panikuje ale to dlatego ze wszystko jest tak skaplikowane.. :S
trzymaj sie
 
reklama
jestem strasnie zmeczona malo spiocham wiec staram sie to odrabiac jak tylko mozliwe.. dlatego tak malo pisze ale musze sie zmusic by tu naskrobac pare slow.... moze jutro sie uda
 
reklama
Do góry