reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebna szybka pomoc!

kasiaamelka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Październik 2008
Postów
37
witam wszystkie mamy potrzebuje pomocy moja 3,5 miesieczna córka jest na sztucznym mleku do tej pory dostawała nan1 ha ale bylysmy u lekarza i Pani doktor stwierdzila alergie na mleko: ma straszne plamy czerwone na szyji i policzkach oraz krosteczki na łokciach i kolankach. W nocy nie bardzo chce spac czesto placze przez sen. Dostała mleko nutramigen i narzie wprowadzam jej stponiowo a no i robi zielone kupki czy to moze być aleria na mleko czy coś innego?? i 17 pażdziernika miala szczepionke 5 w jednym czy to może być po tej szczepionce bardzo prosze o pomoc
 
reklama
bardziej alergia na mleko.....szczepionka daje popalic od razu,ale zazwyczaj po tygodniu mija, a tu trwa dluzej. Same zielone kupki nie sa niepokojace o ile nie sa sluzowate....czy zmienialas kosmetyki ostatnio?bo moze w tym rzecz, choc u mnie w ten sposob zaczela sie objawiac nietoleracja laktozy.....zobacz jak reaguje na nowe mleko, a kolorytyka kupek sie nie przejmuj, bo to czesto sie zmienia przy przechodzeniu na inne mleko( przerobilam juz wszystkie, aktualnie jestesmy na pepti)
 
Zielone kupki wcale nie muszą oznaczać coś strasznego mój tak miał bo dostawałam to samo mleko i prześlimy na Nutramigen od razu dostał dicoflor dodatkowo i z czasem mu to przeszło....myślę,że jak odstawisz mleko całkowicie organizm się oczyści i wróci do normy...
 
po hydrolizatach są często zielone kupy bo te mleczka tak je barwią. Jak nie ma sluzu ani krwi to jest ok.
A jesli plamy sa liszajowate i zejda jak dziecko będze na Nutramigenie to znaczy że skaza
 
Mój 5-miesięczny synuś też ma potwierdzoną alergię na mleko. Od kiedy jesteśmy na Bebilonie Pepti mały robi zielonkawe kupki, więc podejrzewam, że nie ma się czym martwić:-)
 
Hej. Nie martw się, mój synuś miał to samo po Nutramigenie. Jeśli kupa jest zielona z białymi kawałeczkami, zbita i paskudnie pachnie to znaczy, że jest ok. Pytałam pediatrę, mówił, że Nutramigen wywołuje takie kupy bo są w nim różne dziwne dodatki. Tylko wtedy możesz się niepokoi jeśli w kupie jest śluz lub krew, albo jeśli jest bardzo rzadka.
 
Do góry