reklama

potrzebna szybka pomoc!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez kasiaamelka, 31 Październik 2008.

1. kasiaamelka

kasiaamelka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam wszystkie mamy potrzebuje pomocy moja 3,5 miesieczna córka jest na sztucznym mleku do tej pory dostawała nan1 ha ale bylysmy u lekarza i Pani doktor stwierdzila alergie na mleko: ma straszne plamy czerwone na szyji i policzkach oraz krosteczki na łokciach i kolankach. W nocy nie bardzo chce spac czesto placze przez sen. Dostała mleko nutramigen i narzie wprowadzam jej stponiowo a no i robi zielone kupki czy to moze być aleria na mleko czy coś innego?? i 17 pażdziernika miala szczepionke 5 w jednym czy to może być po tej szczepionce bardzo prosze o pomoc

2. saly

saly Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bardziej alergia na mleko.....szczepionka daje popalic od razu,ale zazwyczaj po tygodniu mija, a tu trwa dluzej. Same zielone kupki nie sa niepokojace o ile nie sa sluzowate....czy zmienialas kosmetyki ostatnio?bo moze w tym rzecz, choc u mnie w ten sposob zaczela sie objawiac nietoleracja laktozy.....zobacz jak reaguje na nowe mleko, a kolorytyka kupek sie nie przejmuj, bo to czesto sie zmienia przy przechodzeniu na inne mleko( przerobilam juz wszystkie, aktualnie jestesmy na pepti)

3. reklama
  4. ada04

ada04 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zielone kupki wcale nie muszą oznaczać coś strasznego mój tak miał bo dostawałam to samo mleko i prześlimy na Nutramigen od razu dostał dicoflor dodatkowo i z czasem mu to przeszło....myślę,że jak odstawisz mleko całkowicie organizm się oczyści i wróci do normy...

5. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    po hydrolizatach są często zielone kupy bo te mleczka tak je barwią. Jak nie ma sluzu ani krwi to jest ok.
    A jesli plamy sa liszajowate i zejda jak dziecko będze na Nutramigenie to znaczy że skaza

6. margo27

margo27 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój 5-miesięczny synuś też ma potwierdzoną alergię na mleko. Od kiedy jesteśmy na Bebilonie Pepti mały robi zielonkawe kupki, więc podejrzewam, że nie ma się czym martwić:-)

7. justa0584

justa0584

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej. Nie martw się, mój synuś miał to samo po Nutramigenie. Jeśli kupa jest zielona z białymi kawałeczkami, zbita i paskudnie pachnie to znaczy, że jest ok. Pytałam pediatrę, mówił, że Nutramigen wywołuje takie kupy bo są w nim różne dziwne dodatki. Tylko wtedy możesz się niepokoi jeśli w kupie jest śluz lub krew, albo jeśli jest bardzo rzadka.

Poleć forum