reklama

Potrzebny dobry psychiatra

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez lysa_d, 4 Sierpień 2012.

1. lysa_d

lysa_d Fanka BB :)

Dziewczyny czy zna ktos moze jakiegos dobrego psychiatre w Polsce? Bardzo potrzebuje konsultacji, z moim A. jest kiepsko a tu jedna wizyte za druga odwlekaja i boje sie, ze pewnego dnia dojdzie do tragedii. Jakiekolwiek informacje beda na wage zlota. Z gory dziekuje!

2. Katasza

Katasza Fanka BB :)

A w jakim mieście tego psychiatry szukasz i czego mniej więcej problem dotyczy. Psychiatrzy mają swoje "specjalności" i dobrze by było pod tym kątem wybierać.

3. reklama
  4. lysa_d

Katasza ja mieszkam w UK wiec musialabym konsultowac sie telefonicznie. Chiron jest zdiagnizowanych przez tutejszych lekarzy kilka, zaburzenia afektywne dwubiegunowe (nie znam tlumaczenia ale w tym jest tez rapid cycling), schizofrenia i zespol stresu pourazowego. Lekarze tutaj nie wiedza co z nim zrobic i faszeruja go lekami ktore go tlumia ale nie lecza noun zdaniem. Nie wiem juz jak mu pomoc :-(

5. Katasza

Katasza Fanka BB :)

Generalnie to polecam dr Wilka ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy- zajmuje się stresem pourazowym u żołnierzy wracających z misji. Niestety nie mam do niego kontaktu. Mam za to namiary na dobrego psychiatrę z Łodzi- prof. Gruszczyńskiego. Jeśli chcesz to podeślę ci namiary na priv.

6. lysa_d

Katasza poprosze i dziekuje!

7. onesmile

onesmile Świat według Pafffcia

Rowniez znam dorego specjaliste i moge podac kontakt na priva.

Poleć forum