reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Potrzebuje bardzo porady. Ciąża

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.

reklama

Dozamnie88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie widzę możliwości zapłodnienia w takiej sytuacji. Pewnie spóźnia się przez stres.

2 dni po terminie miesiączki nawet mniej czuły test już by coś pokazał.

U

użytkownik 191

Gość
Nie tylko z powodu ciąży moze spóźniać sie okres. Jednak jak nie chcesz wpaść radziłabym Ci sie zawsze zabezpieczać.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.
Mi clear blue wyszedl pozytywnie 5 dni przed spodziewana miesiączka...wiec nie jesteś w ciazy

Onaija

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Jak bedziesz sie denerwować to okres będzie się spóźniał. Wrzuć na luz wszystko powinno być po twojej myśli.

Fado123

Rozwiązania
2
Najlepiej się zabezpieczać ,żeby nie było takiego stresu ,który właśnie może wpłynąć na @ ,tym bardziej że się jej boisz , lub to są jakieś problemy hormonalne , poczekaj jeszcze parę dni ,jeśli się nie pojawi to umów się do ginekologa ,i może tabletki antykoncepcyjne ,jeśli jesteś w stanie brać je regularnie ;)

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ile masz lat?
Nie interesuje mnie prawienie ci morałów na temat współżycia w młodym wieku. Są podstawy do zadania takiego pytania.

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ok, to nie to co myślałam.
W dzisiejszych czasach wiek inicjacji seksualnej poleciał w dol na łeb na szyje i już 14 latki mogą mieć za sobą ten pierwszy raz. A 14 letni organizm może jeszcze nie mieć regularnych miesiączek, to przychodzi z czasem. Ale myśle, ze tobie można już to odpuścić. :)
Zgodzę się w takim razie z innymi. Stres opóźnia okres, ewentualnie miałaś lekkie podziebienie czy bezobjawowa infekcje i coś się tam zaburzyło.
Jeśli okresu nadal będzie brak to pozostaje ci lekarz.
Szanse na ciąże są znikome ale warto pamiętać, ze każdy stosunek może się nią skończyć.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry