reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

10. kwietnia widzimy się o 21:00 - Babyboomowa grupa wsparcia z psychologiem

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Potrzebuje bardzo porady. Ciąża

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.

reklama

Dozamnie88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie widzę możliwości zapłodnienia w takiej sytuacji. Pewnie spóźnia się przez stres.

2 dni po terminie miesiączki nawet mniej czuły test już by coś pokazał.

U

użytkownik 191

Gość
Nie tylko z powodu ciąży moze spóźniać sie okres. Jednak jak nie chcesz wpaść radziłabym Ci sie zawsze zabezpieczać.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.
Mi clear blue wyszedl pozytywnie 5 dni przed spodziewana miesiączka...wiec nie jesteś w ciazy

Onaija

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0

Jak bedziesz sie denerwować to okres będzie się spóźniał. Wrzuć na luz wszystko powinno być po twojej myśli.

Fado123

Rozwiązania
3
Najlepiej się zabezpieczać ,żeby nie było takiego stresu ,który właśnie może wpłynąć na @ ,tym bardziej że się jej boisz , lub to są jakieś problemy hormonalne , poczekaj jeszcze parę dni ,jeśli się nie pojawi to umów się do ginekologa ,i może tabletki antykoncepcyjne ,jeśli jesteś w stanie brać je regularnie ;)

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ile masz lat?
Nie interesuje mnie prawienie ci morałów na temat współżycia w młodym wieku. Są podstawy do zadania takiego pytania.

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ok, to nie to co myślałam.
W dzisiejszych czasach wiek inicjacji seksualnej poleciał w dol na łeb na szyje i już 14 latki mogą mieć za sobą ten pierwszy raz. A 14 letni organizm może jeszcze nie mieć regularnych miesiączek, to przychodzi z czasem. Ale myśle, ze tobie można już to odpuścić. :)
Zgodzę się w takim razie z innymi. Stres opóźnia okres, ewentualnie miałaś lekkie podziebienie czy bezobjawowa infekcje i coś się tam zaburzyło.
Jeśli okresu nadal będzie brak to pozostaje ci lekarz.
Szanse na ciąże są znikome ale warto pamiętać, ze każdy stosunek może się nią skończyć.

Do góry