reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Potrzebuje bardzo porady. Ciąża

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.

reklama

Dozamnie88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie widzę możliwości zapłodnienia w takiej sytuacji. Pewnie spóźnia się przez stres.

2 dni po terminie miesiączki nawet mniej czuły test już by coś pokazał.

U

użytkownik 191

Gość
Nie tylko z powodu ciąży moze spóźniać sie okres. Jednak jak nie chcesz wpaść radziłabym Ci sie zawsze zabezpieczać.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.
Mi clear blue wyszedl pozytywnie 5 dni przed spodziewana miesiączka...wiec nie jesteś w ciazy

Onaija

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0

Jak bedziesz sie denerwować to okres będzie się spóźniał. Wrzuć na luz wszystko powinno być po twojej myśli.

Fado123

Rozwiązania
3
Najlepiej się zabezpieczać ,żeby nie było takiego stresu ,który właśnie może wpłynąć na @ ,tym bardziej że się jej boisz , lub to są jakieś problemy hormonalne , poczekaj jeszcze parę dni ,jeśli się nie pojawi to umów się do ginekologa ,i może tabletki antykoncepcyjne ,jeśli jesteś w stanie brać je regularnie ;)

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ile masz lat?
Nie interesuje mnie prawienie ci morałów na temat współżycia w młodym wieku. Są podstawy do zadania takiego pytania.

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ok, to nie to co myślałam.
W dzisiejszych czasach wiek inicjacji seksualnej poleciał w dol na łeb na szyje i już 14 latki mogą mieć za sobą ten pierwszy raz. A 14 letni organizm może jeszcze nie mieć regularnych miesiączek, to przychodzi z czasem. Ale myśle, ze tobie można już to odpuścić. :)
Zgodzę się w takim razie z innymi. Stres opóźnia okres, ewentualnie miałaś lekkie podziebienie czy bezobjawowa infekcje i coś się tam zaburzyło.
Jeśli okresu nadal będzie brak to pozostaje ci lekarz.
Szanse na ciąże są znikome ale warto pamiętać, ze każdy stosunek może się nią skończyć.

Rozwiązania
0
Ok, to nie to co myślałam.
W dzisiejszych czasach wiek inicjacji seksualnej poleciał w dol na łeb na szyje i już 14 latki mogą mieć za sobą ten pierwszy raz. A 14 letni organizm może jeszcze nie mieć regularnych miesiączek, to przychodzi z czasem. Ale myśle, ze tobie można już to odpuścić. :)
Zgodzę się w takim razie z innymi. Stres opóźnia okres, ewentualnie miałaś lekkie podziebienie czy bezobjawowa infekcje i coś się tam zaburzyło.
Jeśli okresu nadal będzie brak to pozostaje ci lekarz.
Szanse na ciąże są znikome ale warto pamiętać, ze każdy stosunek może się nią skończyć.
mam taka nadzieję, chociaz czytalam duzo ze ten prejekulat moze zaplodnic

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Babyboomowa Mama bardzo potrzebuje Waszej pomocy Możesz pomóc...zobacz 80
L Ciąża .potrzebuje porady Potrzebuję porady 17
G Potrzebuje porady Potrzebuję porady 0
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 17
Monika877. Potrzebuje wsparcia. Potrzebuję porady 13
M Egzema rąk? Pilnie potrzebuje porady Potrzebuję porady 16
D Właśnie wyszłam ze szpitala i potrzebuje Waszej rady :( Potrzebuję porady 6
A pilnie potrzebuje porady Potrzebuję porady 2
Ola2019 Potrzebuje porady - dziwny okres? Potrzebuję porady 9
Anetka333 Potrzebuje porady Duże łozysko Potrzebuję porady 2
L Potrzebuje wsparcia Relacje rodzinne 3
D Potrzebuje porady. Potrzebuję porady 6
KiniakB Potrzebuje wsparcia..;( Potrzebuję porady 13
Madzia1001 Potrzebuje porady- sposób na glodomora. Potrzebuję porady 13
Mika33665 Potrzebuje pomocy w odczycie beta hcg Przyszłe mamy 11
Patrycja35 Potrzebuje porady w sprawie l4 i pracodawcy ktory nie sklada dokumentow do Zus Potrzebuję porady 7
L Dziewczyny potrzebuje wsparcia Potrzebuję porady 12
Gogo1801 Potrzebuje luteina badz duphaston Potrzebuję porady 12
K Potrzebuje porady. Potrzebuję porady 7
nowamloda12 Pierwsza Ciąża! Co potrzebuje? Potrzebuję porady 20
K Potrzebuje porady Potrzebuję porady 0
K Potrzebuje porady Potrzebuję porady 12
N Potrzebuje porady(długi okres) Potrzebuję porady 2
A Rady pilnie potrzebuje. Potrzebuję porady 3
E Potrzebuje rady! Potrzebuję porady 23
CHVNG3D Potrzebuje pomocy... Potrzebuję porady 14
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
M Proszę odpowiedzieć potrzebuje pomocy Potrzebuję porady 3
Minionek Potrzebuje porady ! Jestem w kropce Staramy się 24
syl-ka Potrzebuje porady ☺️ Potrzebuję porady 12
Kate2106 Potrzebuje rady Potrzebuję porady 4
M Pierwsza ciąża potrzebuje kilku porad Potrzebuję porady 11
M Potrzebuje rady Potrzebuję porady 19
D Potrzebuje porady Potrzebuję porady 22
J Potrzebuje porady Potrzebuję porady 3
P Potrzebuje porady Potrzebuję porady 4
Z Potrzebuje porady Potrzebuję porady 7
Z Potrzebuje porady Potrzebuję porady 12
M Młoda mama potrzebuje pomocy Żywienie 10